Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kilátástalan az életem, nem...

Kilátástalan az életem, nem tudok kimaszni a gödörből?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, nincs senkim, nem tudok elkoltozni otthonról, mivel egyedül nehézkes, mindennapom üresen telik csak úgy vagyok, gondolkozom az öngyilkosságon is gyakran, hiába dolgozik az ember nem jut előrébb.
2019. máj. 24. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Kilátástalan az életed. Nem tudsz kimászni a gödörből. Van még valami kérdésed?
2019. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megint egy 24 éves kérdés.
2019. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, megint.. Örülj neki hogy te életed rendben van..
2019. máj. 24. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha gödörben vagy, és ki is akarsz kerülni onnan, hagyd abba az ásását.


Ne azt csináld, mint eddig, mert az oda vezetett, ahol most vagy és az -megfogalmazásod szerint- neked nem jó. Csináld a dolgokat máshogy, az máshova vezet.

2019. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az élet egy csodálatos dolog, mindegy milyen helyzetben és mindegy hol vagy. Meg kell találni a szépet és az örömet. Kötelességed boldognak lenni. Mindenben van valami jó, és minden napban van valami jó. Még ha azt, hiszed valami rossz is az is lehet jó. Ha nem lenne rossz, akkor nem tudnád mi a jó.


Mindennap előrébb jutsz és hiába mondod, hogy nem. Minden nap tanulsz új és új dolgokat mégha úgy érzed, hogy mégsem. Mindennapp látsz jó dolgokat, csak nem tudod, hogy azok azok vagy csak nem arra figyelsz.


Akár változtathatsz bármit amit szeretnél. Úgy formálod az életed ahogy akarod. Ha egyik nap más útvonalon mész a munkába már azzal változtattál mindenen.


De még tanulhatsz is. Egyetemen is. Beiratkozhatsz levelező szakra. Így válthatsz és csinálhatsz más dolgokat is, amitől lehet, hogy még több örömöd lesz.


És nem vagy egyedül. Otthon vagy. Ott a családod és mivel ott élhetsz ezért támogatnak is téged már csak azzal is, hogy ott élsz. Ez is egy jó dolog.


Csak rajtad áll minden.

2019. máj. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pupusz ***** válasza:
Keress fel egy pszichiátert, vagy pszichológust, aki segít megismerni önmagad és megtalálnod a Te utadat. Ezek szerint még nem találtad meg. Önismereti csoportokba is elmehetsz. Akkor leszel boldog és akkor lesz teljes az életed, ha megtalálod magad, az utadat, amelyen szívesen jársz. A lehetőségeid száma végtelen. Hajrá!
2019. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hmm én is ebben a helyzetben vagyok és próbálok úgy gondolkozni mint az 5#.


Amikor depis leszek mer minden szar,sírok egy jót és végig gondolom még egyszer, biztos minden szar?

Nem.

Van egy imádnivaló családom, nem vagyok vak,se rokkant,egészséges vagyok, ezáltal rengeteg lehetőség vesz körül.

Örülök hogy láthatok szép dolgokat a környezetemben, jó filmeket, stb. Hallhatom ahogy beszélnek hozzám, a jó zenéket, a dörgést.

Visszaemlékezhetek a szép pillanatokra, ami megmosolyogtat. Szerintem mindenkinek vannak ilyen emlékei.

Büszke lehetek magamra mert még ilyen szar és nehéz körülmények között is talpra állok,és mert azért is mert elértem pár dolgot. És ez is kicsit boldoggá tesz.


Gondolj bele,más nem lát, vagy nem hall, vagy nagyon beteg, vagy családja sincs sajnos, vagy elvesztette a végtagjait, stb.


Nem te vagy a legrosszabb helyzetben..


Nekem se egyszerű, szar a melóm de kitartok aztán talán lesz jobb is, nincs már párom.. de talán egyszer majd találok normálisat aki tetszik is.

Vagy esetleg tanulni nyelvet és kimenni, akkor is ha fáj. Mert egyedül semmire nem jutsz itthon,max ha jól keresel. Ne alapozd soha másra az életed.

Csak magadra számíthatsz!

2019. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mit teszek én hogy ne kerüljek bele a gödörbe újra?

-Nyelvet tanulok (angol majd német és spanyol)

-Képzem magamat,tanulmányozom az emberi test mûködését ez fontos! Különböző könyveket-videókat nézek olyan témában amikbõl lehet tanulni és később tudom hasznosítani,például az embereket is tanulmányozni kell hogy ki tudd ismerni õket.

-Építem az önbizalmam.

-Minden nap tornászom reggel,így már is jobban indul a nap és fel is ébredek tõle.

-Minden nap reggel és késõ délután sétálok, kocogok vagy futok.

-Lassan de biztosan tervezem a céljaimat.

-Haladok a céljaim felé.

-Minnél több új dolgot próbálok ki,leginkább egyedül,remélem majd csak találkozom az utam során rendes emberekkel,nem punnyadom már a szobába és várom a csodát mert sajnos nem jön el csak akkor ha teszel érte.

-Szerzek gyakorlatot belföldön aztán megyek ki külföldre dolgozni.

-Elég sokat szeretnék utazni sajnos nincs rá keret ezért lehetséges hogy megpróbálkozom sofõrként dolgozni.

-Próbálok találni magam mellé egy olyan embert akivel szeretni fogjuk egymást.

21F

2019. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!