Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnek ongyilkos lenni de...

Szeretnek ongyilkos lenni de anyam miatt nem teszem meg. Jó ez igy?

Figyelt kérdés
Nincs parom es soha nem is lesz mert leszbikus vagyok es a csaladom nem fogadja el. Anyamnak szuksege van a tamogatasonra mert nem tudja magat ellatni de nem tudna elfogadni ha baratnom lenne elkoltozni igy meg nem tudok hogy hagyjam ot meghalni egyedul. Szivem szerint veget vetnek az eletemnek de miatta nem tehetem. Nincs kiutam. Nincs senkim aki segítene rajtam
2019. máj. 25. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig azt tenni, amit mások mondanak, mert így sosem leszel boldog. Nyugodtan keress magadnak egy párt, mert különben teljesen depresszióba fogsz esni. A családod majd megbékél a tudattal, manapság már elég elfogadott a leszbikusság. Ha szeretnek téged, akkor tullendülnek ezen, ha meg nem tudják elfogadni, akkor nincs miről beszélni. Akkor majd az új párod mellett boldog leszel, és lesz új családod vele.
2019. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt, ha a családod nem fogadja el, akkor ne foglalkozz velük. Másrészt, sok családnál megszokják a dolgot.
2019. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Keres pénzt vagy gazdag csajt!

Így tudsz anyáddal törődni és lesz csajod.

2019. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most vagy az akarsz lenni,vagy nem?
2019. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel felnőtt vagy, dolgozol, anyukádnak semmi köze, hogy kivel kavarsz...

Ha nem tudja elfogadni, akkor sosem szerette támogatni téged?

2019. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el van kiút, én a legmélyebb életkrízisből mászok ki éppen, rettenetesen nehéz, de már látom a fényt az alagút végén. A te helyzetedre is van helyes megoldás, ami win-win szituáció mindenkinek, de azért neked is kell tenned, a többit meg az élet hozza. A legnagyobb hiba, ha magadnak ártasz.
2019. máj. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!