Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen pszichés betegség...

Milyen pszichés betegség alakulhat ki, ha nem kommunikálsz senkivel?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam meg szó volt a suliban erről, hogy akár testi tünetek is jelentkezhetnek, de csak ennyit mondott a tanár.

2019. máj. 25. 14:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ja, van egy kutyám, ő szokott adni belém motivációt, hogy kimozduljak az utcára. Vele szoktam még 'beszélgetni'.
2019. máj. 25. 15:00
 12/21 anonim ***** válasza:

Annyit méghozzá tennik hfozikai és mentális bántalmazásban nőttem fel senki nem segített rajtam . Söt jobban bántottak vertek suliban is ez van feldolgozni nem easy. Azt még molesztáltak is h boldogabb legyek.

És ilyen roncs maradtam de igyekszem a gerincemet helyrehozni :)a vállfelhúzás tropára vágja a tartásom mert védekező testtartásban vagyok befeszülve

22/N

2019. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Illetve lány vagy fiú? Mert az iskolában, ha megpróbálsz az ellenkező nemmel beszélgetni, nem fognak elküldeni.


Amikor gimis voltam, nekem volt pár fiú haverom, de egy lány barátom is, akivel bár sok mindenben különböztünk, mégis a legtöbb órán egymás mellett ültünk, beszélgettünk, mert a sok bunkó miatt így tudtunk kiszakadni a megbélyegzés alól (amit egyébként csak a magukat menőnek tartók alkalmaztak).


Mi lesz**rtuk őket és minőségi időt tudtunk a suliban beszélgetésekkel eltölteni. Gimi után elválasztott minket az élet, de barátok maradtunk.

2019. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
És fordultál az osztályfőnöködhöz? Mert nyilván neked kellene változni, felbátorodni, de ezt leginkább úgy lehet megtenni, ha valaki áll az ember mellett, aki támogatja, meggyőzi, hogy értékes és szerethető ember. Mért nem a szüleiddel élsz?
2019. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
17/L vagyok. Mert apám elhagyott, anyám külföldön dolgozik, de már rá sem ismerek annyira megváltozott. Nem érdeklődik irántam, ez is rá tett egy lapátra, de megszoktam. Elhidegültem majdnem mindenkitől.
2019. máj. 25. 15:04
 16/21 anonim ***** válasza:
Kellene neked egy pszichológus, akivel átbeszéled ezeket a hiányokat. Lehet, hogy nem is mersz senkihez közel kerülni, mert félsz, hogy ő is otthagy. Kétszeri kérdésemre se válaszoltál, hogy kértél-e segítséget.
2019. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem, mert már hozzászoktam és nem is mernék kérni. Hiszek abban, hogy amikor befejezem ezt a középiskolát, akkor jobban fogok nyitni az emberek felé. De nem is viszem majd túlzásba, mert nincs szükségem random emberekre. Csak illene társalogni, ha már ott vagyok köztük, mert úgy jobban érezném magam.
2019. máj. 25. 15:15
 18/21 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is nagyon fontos a bizalom. Itt egyetemen is nem egyszer szúrtak hatba, mert túl rendes vagyok és nem vágok vissza. Ez egyrészt azért van, mert nem fogok annak a néhány embernek a primitív szintjére lesüllyedni, másrészt nem számítanak semmit. Ezt te is jegyezd meg, hogy csak az fog számítani az életedben, aki segíteni próbál neked mindenben és nem beszélget rólad a hátad mögött. Ilyen a család, legjobb barát és később majd a házastárs meg a gyerekek.


A többi legyen letojva. :)

2019. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

És kérlek felejtsd el ezt a pszichés betegséget, mert az alapján amiket írtál, BIZTOSAN nem szenvedsz ilyenben!

Az egyetlen dolog az a bizalmatlanság, de az nem betegség a hanem tapasztalat alapján alakul ki.


Remélem valamennyit segítettem!

2019. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem is írtam, hogy szenvedek ilyesmiben. Csak a válaszra voltam kíváncsi, egyesek pedig kikérdeztek, hogy mi a helyzet velem.
2019. máj. 25. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!