Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan fogadjam el ezt a sorsot?

Hogyan fogadjam el ezt a sorsot?

Figyelt kérdés

Borzalmasan magányos vagyok, és mindig is az voltam. Most 22 éves vagyok, fiú, de sosem voltak barátaim, meg persze barátnőm sem. Hiába szeretnék ezen változtatni nem tudok.

Úgy érzem hogy nekem a magányos, szomorú élet jutott. Hiába hiszik sokan azt hogy ezen lehet változtatni, szerintem nem. Általános, és közép iskolában bántottak, kiközösítettek. Így teljesen magamba forduló lettem. Nem tudom hogyan kell kapcsolatokat kialakítani. Párkapcsolatot meg végképp:(

Nagyon sokat unatkozom, és gondolkozom azon hogy hogyan tudnék változtatni, de nem tudom. Meg rossz hogy én már mennyi jóból maradtam ki, mennyit szomorkodtam.

Pedig amúgy rendes vagyok mindenkivel, és tudok vidám is lenni, de akkor lennék igazán boldog ha lenne barátnőm. De úgy sem lesz.

Mostmár dolgozom, de itt is mindenért én vagyok hibáztatva, pedig lelkiismeretesen csinálom a munkám, és persze az aki sz-arik bele mindenbe az a jó:( De sajnos ez mindig így van, hogy az kapja a rosszat aki a legkevésbé érdemli meg...

Hogy fogadjam el azt hogy én lehet örökre magányos leszek? öngyilkos azért nem szeretnék lenni (még).


2019. máj. 25. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hobbit nem említettél, márpedig az szokott lenni a megoldás kulcsa. Nézz szét tanfolyamok között, valami csoportos órára fizesd be magad. Néptánc (ott mindig kevesebb fiú van, hatalmas előnyöd lesz). Nyelvtanfolyam. Fogadj couchsurfingen vendégeket (esetleg utazz te is ^^). Esetleg tanulj hangszeren játszani. Pál Feris közösségeket, vagy csak sima túracsoportokat keress. Esetleg tematikus FB csoportokba épülj be. Járj kórusba. Önkénteskedni - ott mindig sok jóarc van.
2019. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jó az irány. Nem elfogadni kell, hanem változtatni rajta.
2019. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az lesz a boldogság kulcsa, amit te annak vélsz.


Én bizonyos értelemben szerencsésnek gondollak. A magány egy sokkal jobb érzés, mint az árulás. Irigyellek, meg téged nem árulhatnak el, nem tudsz csalódni valakiben akit igazán szeretsz.


Persze nagyon sajnálom, voltam a ló mindkét felén és vagyok is. Elhiszem nem jó egy ilyen világban élni.

Nem szabadna elfogadni ezeket a sorsokat. Küzdeni kéne mindig, de tudom hogy milyen, amikor túlnőnek rajtad a dolgok.


Ha nem akarsz öngyilkos lenni, csak várj, hátha végre nem gyűr le a sors. Ha pedog van lehetőséged egy jó pszichológushoz menni, keress fel egyet.

2019. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod írj. Hasonlóan reménytelen esetnek érzem magam. 18/L
2019. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!