Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senki nem ért meg lelkileg...

Senki nem ért meg lelkileg mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon zárkózott és magamnak való lány voltam akit soha nem kedveltek csak kiközösítettek. A gyerekkorom is nagyon rossz volt barátaim igazán soha nem voltak csak felszínes barátságok. Most,hogy felnőtt vagyok így sincs senki aki megértene. Egy személy volt aki mellettem állt mindig ő pedig az édesanyám aki sajnos már 1 éve itt hagyott engem. Van párom de vele se tudok kijönni sok probléma van. Többek közt az,hogy más a gondolkodása mint nekem és lelkileg nem ért meg. Ugyan így vagyok a testvéreimmel is mindig is én voltam a fekete bárány mert a legkisebb vagyok a családban. Nagyon magányosnak érzem magam és elveszettnek és nem bírom már tovább. Sokszor úgy érzem,hogy már nem bírom tovább feladom. Mindig csak a problémák vannak soha nem tudok boldog lenni. Nincs a környezetemben egy olyan személy aki megértene engem. Csak a drága édesanyám volt az aki igazán szeretett de ő is itt hagyott engem. Borzasztóan hiányzik az anyukám :( Hol tudnék olyan emberekkel ismerkedni akik legalább egy kicsit is hasonlítanak hozzám és lelkileg sérültek mint én? Vagy keressek fel egy pszichológust?
2019. máj. 28. 16:11
 1/4 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%

Együttérzek veled, mert én is nagyon egyedül érzem magam ebben a világban. Részvétem anyukád miatt!


A pszichológus nekem nem sokat segített, azt nem mondom,hogy hülyeség felkeresni, mert legalább elmesélheted a problémáid valakinek, aki kompetens, irányt tud mutatni neked. Hogy lelki társat hol találhatsz, azt nem tudom, de ne add fel! Itt is biztos lesz olyan, aki szívesen beszélgetne veled.

2019. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan azt tudnám mondani mint az első, de soha sem szabad feladni, sokszor én is így érzek, lehet hogy furcsán hangzik de először egyedül kell hogy boldog légy, ha ez sikerül akkor jöhetnek a barátok, vidámnak kell lenned, el kell járni olyan helyekre ahol több ember van de csak is olyan eseményekre ami téged érdekel, vagy ugye olyan hobbit találni,érdemes önfejlesztő könyveket is olvasni, én például nagyon boldog lennék ha lenne valaki akivel jól tudom magamat érezni és meg tudjuk egymást érteni és persze szeressen kirándulni,utazni mert engem már csak lassan ezek motiválnak,egyedül semmi sem olyan mint társaságban.

Nem szeretnék semminek az elrontója lenni de ha nem értitek meg egymást, nincs meg az összhang akkor csak szenvedni fogtok, aminek szerintem semmi értelme.

Most lehetek pozitív hogy nyugadtan írj nekem és próbóljuk meg de mindig nagy a távolság de ha ez neked nem gond akkor miért ne?

Próbálkoztam már itt de senki sem akar semmit itt,de én mindenkinek megadom a lehetőséget hátha él vele.

Kitartás.

2019. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Részvétem anyukád miatt :( írj nyugodtan, ha szeretnél beszélgetni
2019. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Már elmúlt 1 éve hogy itt hagyott engem és elmondani nem tudom mennyire hiányzik nekem. Ő volt az egyetlen személy az életemben aki megértett
2019. máj. 29. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!