Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam lelkileg mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egész már gyerekkoromban kezdődött mindig is másabb voltam mint a többi korombeli lány. Nagyon sok rossz dolog ért már az életem során. Soha nem sikerül semmibe amibe belekezdek. Így van ez a munkával is és a párkapcsolattal is. Nagyon szar az egész életem. Pedig nem tartom magam rossznak csak egy kicsit gyengébb vagyok mint az átlag ez a baj. Barátaim sincsenek mindig csak felszínes barátságok voltak. Mit tegyek hogy ez változzon? Adjatok tanácsot vagy aki szeretne velem barátkozni megismerni az írjon bátran.

31 L.


2019. jún. 14. 05:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, atmegy ez az időszak rajtad. Nekem is volt ilyen időszakom párszor, h el voltam keseredve. Aztán megtalaltam az igazit, azota lett pici babánk és minden oké. Eljon majd a te időd is, szorítok, fel a fejjel!

32L

2019. jún. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha lelkileg magányosnak érzed magad, illetve gyengének stb, fejlődj. Semmi olyasmi jellemzőt nem írtál magadról, ami ne lenne korrigálható.


Mi mindenbe kezdtél bele eddig? Hogy látod, mi miatt nem sikerültek eddig a dolgaid? Mely életterületen érzed magad gyengének? Konkrét kérdésre tudok konkrét választ írni.

2019. jún. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nincs elképzelésed, hogyan tedd meg az első lépéseket akkor keress szakembert. De tényleg, én is azt fogom csinálni, ha lesz rá időm
2019. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Imádom az ilyet. Ráírok, válaszol majd 2 levél után egy szó nélkül eltűnik a büdös francba...
2019. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én meg ki nem állhatom az olyan bunkókat akik egyből lehordják az embert a sárga földig mint az az illető aki priviben rám írt. Anyádat sértegesd ne engem.
2019. jún. 14. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Remélem megtetted amire kértelek...
2019. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Küldök egy ölelést és remélem kifejti majd a hatását, amikor a legnagyobb szükséged lesz rá.
2019. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Hát ha már sokszor kicsesztek veled, akkor lehet, hogy már más lenne. Nem ismerlek, nem mondom, hogy nem csesztek ki veled, de engem tényleg nagyon sokszor bántottak és ott helyben elsírtam magam és ettől még gyengébb lettem. De aztán tűrtem, csak sajnos nem untak rám, és így jártam még 3 évig suliba: Útközben telefon, fülhallgató. Óraközi szünetekben: könyv, eldugott helyek, amikre sajnos amúgy rájöttek:D Viszont eljárok úszni és ott van egy nagyon jó közösségünk, igaz hogy csak 17 vagyok, de általánosban megkeserítették az életem:(
2019. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem nyugtat meg, de mással is előfordul, hogy tanácstalan meg el van keseredve.
2019. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!