Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is belefáradt az életbe?

Más is belefáradt az életbe?

Figyelt kérdés

Én viszonylag fiatal vagyok, de egyszerűen belefáradtam, csak sodródóm. Régen az a képzetem volt hogy tudok kormányozni de nem így van!

Ti hogyan élitek meg a magányt, a sikertelenséget, az egyedül létet az értelmetlenséget?



2019. jún. 16. 00:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát én most vagyok túl az első gimis évémen. Egész évben magányos voltam suliban és amúgy nagyon rossz volt. Eléggé zárkózott vagyok ezért sem tudtam barátokat vagy legalább haverokat szerezni. A suliban nem tudtam teljesíteni mert mindig lehangolt voltam és elegem volt a világból. Szerencsére a régi osztálytársaimmal neki álltunk újra talakozgatni így kicsit jobb. De ők is mennek csak az árral és ez olyan szomorú. Ahogy egyre idősebbek leszünk egyre inkább részesei leszünk a társadalmnak és unalmasabbak leszünk. Ez lehangol. Vannak kivételek, engem ezek az emberek "tartanak életben".
2019. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%

#8 nem ismersz, nem kérdezel, de anélkül ítélsz el közönyösen, lesajnálva, hogy tudnád, mi a helyzetem. Nem is érdekel, csak ócsárolsz.

Mély sajnállak. Nem lehet könnyű neked sem ilyennek lenni.

2019. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!