Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is igazságtalan...

Szerintetek is igazságtalan hogy csak azért kell magányosnak lennie valakinek mert szerencsétlen, amiről nem tehet?

Figyelt kérdés
Arról senki sem tehet hogy milyennek születik.Meg arról sem hogy milyenek a szülei,hogyan nevelik.Egy fogyatékosnak,autistáknak is szüksége lenne társra meg barátokra.De csak kiközösítik meg elutasítják meg kinevetik őket.Pedig egy szellemi fogyatékos többet ér mint egy "normális" ember.Ők legalább nem gonoszak,nem rosszindulatúak mint a legtöbb ember.Magába kéne szállnia a sok bunkó férfinak és nőnek.Elmehetnek a francba.
2019. jún. 23. 21:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9-es szerintem a testi fogyatékosokat jobban elfogadják mint a szellemi fogyatékosokat.Én így látom.
2019. jún. 23. 22:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Az, de ilyen a természetes szelektáció. A sérült emberek nem lépnek kapcsolatba az egészségesekkel. Ezt muszáj elfogadni mivel semmit nem tehetünk.
2019. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Te lany én meg fiú, namizumizu?

Te lany én meg lany, namizumizu?

Te fiú én meg fiú, namizumizu?

Na mizu?

:D

2019. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!