Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aszexuális lányként hol/hogyan...

Aszexuális lányként hol/hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hallottam egy Facebook csoportról is, de nem tudom mennyire lenne jó ötlet. Fogalmam sincs, hogy működik ez, hogy akkor a csoport bármelyik tagjára ráírhatnék, aki nekem szimpatikus? Igazából tényleg nem tudom mit csináljak.

2019. jún. 25. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bárkivel ismerkedhetsz, aki ezt elfogadja. Nem kell ehhez csoport, meg ilyenek. Persze lesz sok ember aki elküld, de lesz aki nem. Ezt nem lehet előre megmondani.
2019. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem. És szerintetek, ha véletlenül úgy hozza az élet, hogy megismerdekem egy számomra szimpatikus fiúval, ezt mennyi idő után közöljem vele? Gondolom, már a legelején kellene, de tényleg ez egy hatalmas buktató ismerkedésnél...
2019. jún. 25. 11:12
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Már a legelején. Így egyből kiszűröd azokat akiknek ez elfogadhatatlan.
2019. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2019. jún. 25. 12:14
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Én leszbikus csoportba léptem be pár éve, ami eléggé jól máködő csoport volt és nem volt tele hármasra vágyó pasikkal és unatkozó kiskamaszokkal.


Simán végignéztem a csoport tagjait és, aki első ránézésre szimpi volt, arra ráírtam, aztán vagy visszaírták, hogy, most jelenlg alakul valami valéakivel vagy írtak, hogy jó, persze, ismerkedjünk.


Fordítva is így volt, rám írtak, aztán én válaszoiltam és elkezdtünk levelezni.

2019. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%

Barátot bárhol , partnert sehol.

Ha semmit nem csinálsz akkor egy fiú se marad veled.

2019. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
25%
Szerintem itt a gyakorin van a legtöbb esély ilyen kapcsolatot keresni, találni. Itt egyre többen kibeszélik ezt a dolgot.
2019. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Aszexeknél azt figyeltem meg, hogy soknál van bizonyos formájú szociális fóbia, vagy mentális probléma. Jó lenne egy normálisat találni, aki csak annyiban különbözik a nem aszexektől, hogy nem érdekli a szex.
2019. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

"Aszexeknél azt figyeltem meg, hogy soknál van bizonyos formájú szociális fóbia, vagy mentális probléma. Jó lenne egy normálisat találni, aki csak annyiban különbözik a nem aszexektől, hogy nem érdekli a szex."


Sajnos az LMBT+ emberekre fokozottan jellemzőek a pszichés betegségek a társadalom kirekesztő hozzáállása miatt, pl. aki itt fentebb is írta, hogy egy aszex úgyse fog párt találni, max barátot, na, pont az ilyen megjegyzések miatt alakul ki a szociális fóbia meg egyebek. Ugyanígy a melegek, transzneműek is nap mint nap szembesülnek olyanokkal, hogy ők nem érdemelnek egyenjogúságot, nem normálisak, gusztustalanok és még sorolhatnám, ezért van köztük annyi depressziós és egyéb mentális problémával küszködő. Ha neked mondogatnának ilyeneket folyamatosan, te se maradnál mentálisan egészséges.

2019. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Ezzel mintha azt irtad volna minden hetero egészséges mentálisan minden LMBTQ pedig nem... Amikor ez butaság. Én bízok benne van normi aszex is. Nem is értem minek reagálok az ilyen okoskodni próbáló kommentedre.
2019. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!