Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aszexuális lányként hol/hogyan...

Aszexuális lányként hol/hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hallottam egy Facebook csoportról is, de nem tudom mennyire lenne jó ötlet. Fogalmam sincs, hogy működik ez, hogy akkor a csoport bármelyik tagjára ráírhatnék, aki nekem szimpatikus? Igazából tényleg nem tudom mit csináljak.

2019. jún. 25. 10:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én például nem martom magam mentális betegnek, szerintem egészséges vagyok testileg-lelkileg. Talán enyhe szociális fóbiával küszködöm, ami nem azt jelenti, hogy ki sem megyek az utcára, csupán ha egy idegennel kell beszélnem, kicsit ideges leszek, elkezdek izzadni stb. De úgy gondolom, hogy ez nem olyan nagy probléma.
2019. júl. 3. 16:37
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt írtam, hogy minden LMBT+ ember mentálisan beteg, hanem azt, hogy ők az identitásuk miatt jobban ki vannak téve negatív diszkriminációnak és kirekesztésnek, ami az arra hajlamos embereknél simán előhozhatja a depressziót, szociális fóbiát, pánikbetegséget és társait. Ezért nagyobb arányban vannak köztük lelki betegek, mint a heterók között. Ez nem egyenlő azzal, hogy minden LMBT+ ember beteg, minden hetero pedig egészséges mentálisan. Ennél jóval összetettebb a dolog. De ezt majd felső tagozatban fogjátok tanulni, amikor már túl lesztek az alap értőolvasás-leckéken :)
2019. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz fogalmazni... Többet nem is figyelem amit írsz. Folyamatos kioktatas és lenezes sugárzik belőled az ilyen emberrel sose akarnék beszélni. Sajnállak téged hogy azt hiszed okos vagy közben elijeszted az embereket.
2019. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
82%
"mentális beteg, szociális fóbia"? Vannak normális átlagemberek akik ugyanúgy élnek mint bárki más csak egyszerűen nem érdekli őket a szex. Én is ilyen vagyok. Dolgozok, pecázok, elmegyek a haverokkal szombat este sörözni, építgetem az autómat, döglök otthon, szeretek kirándulni, beszélgetni emberekkel, sőt minden csajt megnézek az utcán. Teljesen átlagember vagyok csak egyszerűen nem akarok szexelni, nem érdekel.
2019. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na ugye, attól hogy valaki aszex még nem törvényszerű hogy depis is stb
2019. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Én ismerkednék veled :D
2019. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A facebook csoport jó ötlet,hidd el ott nyitottak a csoport tagjai. Mert rendkívül ilyen kevés ember van a világon.
2019. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!