Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magánytól meg lehet bolodulni?

A magánytól meg lehet bolodulni?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok, nincsenek barátaim, párkapcsolatom, sosem volt egyik sem. Mostanában nagyon zavar, eddig kevésbé zavart.

Nagyon rossz érzés hogy szabadidődben senkivel sem tudok találkozni. Üresnek érzem az életem, és egy selejtnek érzem magam.

Barátnőm sem volt soha, kutyának nem kellek :(

Sokszor úgy érzem hogy megbolondulok ettől. Főleg hogy lehet ez örökre így fog maradni.


2019. jún. 26. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Én megbolondultam már tőle
2019. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Naná. És nem, nem tart örökké, bármilyen régóta is tart. Csak legyél nyitott az új emberekre.
2019. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbált meg lefoglalni magam és értelmesen kihasználni az egyedül töltött időt is. Nekem sem volt soha egy barátom sem, de hozzászoktam és már nem is nagyon keresek kapcsolatokat.
2019. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én rengeteg időt töltök egyedül és azt vettem észre, hogy bolond nem lettem, de furcsa az igen.

Az igazság az, hogy nagyon lefárasztanak az emberek, a beszélgetések stb. Fogalmam sincs hova fog ez az életmód vezetni, de egyenlőre nem érdekel.

2019. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Inkább a megbolondulás köbetkezménye a magány.
2019. jún. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Embere válogatja! Sokféle ember van. Aki társasági ember, az valószínű, hogy x idő múlva beleroppan pszichésen a magányba. Ugyanakkor vannak olyan emberek is, akik nagyon jól el vannak egyedül: életképesek (, meg tudnak mindent oldani külső segítség nélkül), nem szorulnak senkire és elegük van a sok agresszív, akaratos, pihent agyú, üresen, tartalmatlanul, erölteteten locsogó baromból.
2019. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 YES!
2019. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!