Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha kezdem elveszít...

Mit tegyek, ha kezdem elveszíteni a barátaimat? Már rosszul vagyok a magánytól.

Figyelt kérdés
Van valaki,aki hasonlóan érez?
2018. dec. 3. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb mindenki, szerintem. Nagyon kevés olyan ember van akinek a barátai egész életében ugyan azok. Nekem pl mindössze egy ilyen barátom van. De vele sem tudom napi szinten tartani a kapcsolatot.

Mit tehetsz? Ismerkedj az érdeklődési körödnek megfelelő helyeken. Alakíts ki minél több felületes barátságot (haver. Így mindig lesz kivel beszélgetned és arra is van esélyed, hogy valamelyikükben barátra találsz.

A lényeg, hogy ne görcsölj rajt, és ne "egy lapra" tegyél fel mindent. Sokan elkövetik azt a hibát, hogy ha találnak egy barátot arra "rátelepszenek" és pont emiatt veszítik el.

2018. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Velem lehet beszélgetni, én is barátokat szeretnék.30as nő.
2018. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is elvesztek 22 evesen.. Akkor keresnek mikor kell valami, nekem elég volt belőlük
2018. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!