Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyen rossz időszakot hogy...

Ilyen rossz időszakot hogy tudnék így átvészelni? Lesz jobb valaha?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, anyánál áprilisban diagnosztizáltak rosszindulatú mellrákot, nagyon nehéz az egész, most műtötték meg szerdán, előző nap, kedden váratlanul szakított velem a barátom, ő volt az egyetlen támaszom.

Apukám 1 évvel ezelőtt majdnemhogy kitagadott, nem foglalkozik velem, utcán sem köszön, nem tudom miért.

Testvérem itt lakik velünk, de csak ártani tud, ilyen időszakban is egész nap röhög, fekszik, nem segít,nem csinál semmit, minden teher rám nehezedett.

Teljesen kihasznál minket ő is, elküldeni, kitenni nem tudjuk itthonról (27 éves...)

Barátaim vannak, de nem tudom kik az igaziak,kik nem, pl most is az egyik nevetett a képembe amikor szakított velem a barátom.

Nagymamáim nincsenek már sajnos,nincs egy olyan családtag akire tudnék számítani anyán kívül, de ő is beteg lett...:(

Hogy tudnám ezt túl vészelni? Lesz jobb még valaha? :(



2019. jún. 29. 15:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha nincs a lakásban tulajdoni része,bármikor kidobhatjátok.Szükség szerint,jogi úton is.
2019. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tudom, ezt szeretnénk, de egyszerűen nem lehet, csak hümmög rá amikor figyelmeztetjük, hogy kirakjuk, de egyszeruen nem engedi.
2019. jún. 29. 17:17
 13/19 anonim ***** válasza:

akkor kihívjátok rá a rendőrséget és kirakják ennyi


mit csinál egész nap?

2019. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Segítek itthon..
2019. jún. 29. 17:22
 15/19 anonim ***** válasza:
a tesód...
2019. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ja, ő szó szerint SEMMIT.

Fekszik, utana megy a haverjaihoz. Ennyi.

2019. jún. 29. 17:23
 17/19 anonim ***** válasza:
Keressetek ügyvédet. [link] 15 nap után ki lehet rakni,ha nem megy önként,akkor per.Azt biztosan elveszíti,aztán kiteszi a rendőrség.
2019. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%

Törődj sokat anyukáddal, tesódat meg szarjátok le. Anyukád simán meggyógyulhat, én is ismerek három


nöt, akiknek rosszindulatu mellrákjuk volt, de felépültek , már teljesen egészségesek.

Nyugi, biztosan rendbe jön minden.Rendbe kell jönnie! Kitartást!Anyukádnak pedig jobbulást kivánok.

2019. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, mi lett veled azóta?
2021. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!