Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem nincs esélyem...

Úgy érzem nincs esélyem senkinél. Igazam lehet? 18/L

Figyelt kérdés
Nem tartom magam egy átlagos lánynak, de annyira különlegesnek sem. A koromhoz képest szörnyen önállótlan vagyok, konkrétan arra nem vagyok képes, hogy a legközelebbi boltba elmenjek egyedül bevásárolni, annyira szorongok. Bármiféle ügyintézésről meg már ne is beszéljünk... Nagyon-nagyon szerencsétlen vagyok, legyen szó akármiről, de a kapcsolatkiépítés egyenesen a gyenge pontom. Egyik közösségben sem sikerült soha megtalálnom a helyem, mindig is kirekesztett voltam és csendes, furcsán néztek rám mások, sosem tűnt úgy, hogy bárkit is érdekelnék, bárki is közeledne felém. A fiúkat inkább már szóba se hozzuk... Ennek ellenére, hogy én egy iszonyúan magamnak való személyiség vagyok, aki szereti maga körül a csendet és a nyugalmat és pocsék kommunikációs készségekkel rendelkezik, mégis már nagyon régóta vágyom egy társra, a szerelemre. Mindig azt mondogatták nekem, hogy először barátkozni próbálják, de én szívem szerint inkább romantikus kapcsolatra vágynék, olyasvalakivel, aki nemcsak a párom, hanem egyben a lelki társam és a legjobb barátom is. Az utóbbi időben egyre jobban vágyom erre, sokszor ismeretlen, csupán egyszer látott személyekbe túl sokat képzelek bele. Mindig attól félek, hogy elszalasztom azt a srácot (bárhol, bármikor), akit igazán nekem szántak, azért mert gyáva és visszahúzódó vagyok. A fent leírt tulajdonságaimmal úgy érzem a fiúk többsége még csak egy esélyt sem adna, hogy legalább kicsit megismerjen és láthasson valamit a jobbik felemből és abból a kevés pozitív tulajdonságomból.

2019. júl. 18. 16:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Legalább privát üzenetre válaszolhatnál, ha már folyton kiemeled a kérdésed, írtam hasznos választ jóval régebben.
2019. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Utolsó amúgy egyet értek ha tényleg segítene az ember akkor se válaszolnak.. Hasonló lányoknak szoktam segíteni (nem csak lányoknak na, de azért még fiúból vagyok na...) de mind leszarja kb..
2019. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Gondolom az ilyen kis szutykok le neznek minket gyakori kerdezezoket,csak a valaszaink erdekli oket.Nem alacsonyodnak le,h privatra valaszoljanak :D fujj
2019. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Így van :(
2019. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!