Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mennyi esélyem...

Girlll3 kérdése:

Szerintetek mennyi esélyem van egy normális családi háttérrel rendelkező férfit kifogni, aki nem nyomorog, tisztességes munkáha van, ha nekem telhesen abnormális a családom?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy elég szegények vagyunk, apámmal nem jó a kapcsolatom, mert iszik, anyám nincs, a nénikém meg, aki felnevelt egy rozoga házban él és füstöl, mint a gyárkémény, meg rokkant.

2019. jún. 8. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha saját családot tervezel a férfival akkor nem mindegy? Erre kell törekedni hogy jó legyen, a meglévő rokonokon már úgyse tudsz változtatni.
2019. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nővérem szerint normális férfi nem akarna komoly kapcsolatot olyan nővel, aki ilyen családból jön. Egyébként volt már részem a családom miatt visdzautasításban, igaz, hogy a férfinak nagyon jól fizető állása volt és példás családi háttere.
2019. jún. 8. 14:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Visszautasításban? Te úgy kezded az ismerkedést, hogy ezt mind ráömleszted valakire az első 1 órában? Senkit nem érdekel a családi háttered, ha szimpatikus vagy akkor nem mindegy? Nem a családoddal meg a rozoga házzal jönnek össze, hanem veled.


Meg mi az, hogy szegények vagytok? Együtt laksz az alkoholista apáddal? Miért nem álltál tovább?

2019. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, például cigányokkal is sokan nem kezdenek a családjuk és neveltetésük miatt.
2019. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem ezzel kezdem az ismerkedést. De rákérdeznek azok, akik meg akarnak ismerni, s addig el se jutok, hogy ezeket leírjam vagy elmondjam, mert van olyan, akinek van olyan, hogy elég, ha annyit tud, hogy árva voltam. Mintha én tehetnék róla. Tovább állni pedig csupán csak pénz kérdés, s jelenleg még nem keresek annyit, hogy albérletet tartsak fenn egyedül.
2019. jún. 8. 15:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Nőként a párkapcsolati tőkéd inkább a külső. Ha jól nézel ki, akkor bomlani fognak érted. Ha emellé kedves is vagy, van intelligenciád is, akkor abszolút jó esélyeid vannak, nem a családodat akarják elvenni, hanem téged. Ezen nagyjából felesleges aggódni.
2019. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyet találnál akkor Te meg a kinézetébe találnál kifogást, anno amikor még próbáltam barátnőt keresni, mindig az volt a kifogás, hogy háát sportolnom kéne meg amúgy büdös vagyok ha nyár van.
2019. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Téged amúgy zavar fordított esetben ha a férfi sincs jóban a családjával?
2019. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy zavarna, de ha szerelmes lennék, akkor nem foglalkoznék vele annyira. Pl ez azért rossz, mert ha gyerekem születik, akkor nincs biztos háttér. Csak egymásra számíthatnánk, meg tudom, hogy egy szétesett családban az ember felnő és kisebb-nagyobb lelki sérült lesz tulajdonképpen.
2019. jún. 8. 16:48
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
20-as éveim végén járó fickó vagyok. Elvégeztem több egyetemet, nemrég kezdtem dolgozni. Ha a magadhoz való eszed megvan, szorgalmas vagy, házias, van valami értelmes szakmád (életképes szakma, mondjuk így), akkor masszívan le*zarnám a családi háttered. Elméletileg felnőttként a saját életed kell élned nem másét, ha valakivel összejössz, akkor vele vagy nem apukáddal/nénikéddel. Másrészt: attól, hogy a nénikéd szegény, attól még lehet jó és becsületes ember akit cserébe a felnevelésedért illik látogatni stb. Nekem, mint átlagos hátterű srácnak nem lenne ellenemre a nénikéd pl, viszont lehetséges, hogy inkább "magunkhoz" vinném el látogatóba, nem azért mert derogál a rozoga házába menni, hanem inkább azért, hogy egy jó kalandot kapjon, egy utazást..érted, szóval a jó szándék vezérelne. Ahogy előttem írták a külsőd (ápoltság) fontos, meg az, hogy belsőre milyen vagy.
2019. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!