Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos emberek, ti mentek...

Magányos emberek, ti mentek nyaralni egyedül, vagy inkább otthon maradtok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 10:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%

"akkor van értelme ezeknek az élményeknek, ha van kivel megosztanom"


Ez így elég beteges dolog, az élmény lényege, hoyg NEKED élmény legyen és nem, hogy MÁSOKNAK lehessen vele dicsekedni!

Nekem élmény egy szép helyen a napfelkelte, és az élmény egyedül is, semmi szükség arra, hogy másoknak elmeséljem!

2019. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
48%
Meg nem dontottem el :/ 32/f
2019. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%
11-es azt én írtam.. Nekem úgy nincs értelme az életnek hogy nincs mellettem senki aki igazán támogana szeretne és foglalkozna velem, vagy legalább fele olyan fontos lennék neki mint amennyire az a nem létező illető lenne nekem... Ráadásul olyan visszahúzódó hozzám hasonló magányos lányok már nem igazán vannak, csak a trendisen (ribisen) öltözködő/viselkedő korombeli bulizós idióták.. Én meg nem vagyok közösségi személy, nem is akarok és nem is tudnék az lenni.. Ha lenne akármi örömöm úgy lenne az igazi hogy közbe velem van valaki. Kinek mi. Én például úgy nem tudok élvezni semmit hogy közbe full egyedül vagyok és előre látom ahogy 2 év mulva már én leszek az a 20 éves GYK-s aki ide írogat :D Na jó, azért nem fogok beállni ezek a hülye privátos zaklatós barmok közé, nyomulós paraszt áron nekem nem kell senki kényszerből stb... De remélem érted a lényeget hogy nem mindenki van meg egyedül.. Főleg én 18 év magány +1 kva nagy csalódás után... Bár eleve a létezésem is egy csalódás...
2019. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%

Szoktam menni egyedül, leginkább Balatonra. Szeretek egyedül ismerkedni, meg egyedül sétálni, strandolni, mindent.

Színházba, moziba is megyek egyedül gyakran.

19/f

2019. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem megyek, így vagy magányos tevékenység, vagy a munka marad.
2019. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%
Muszáj menni, másképp nem érzem magamat jól és valahogyan muszáj barátokat és egy szerető nőt találnom.
2019. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%

Hogy érted a magányosságot? Úgy vagy magányos, hogy ez a természeted és nem szereted a tömeget, inkább elvonulsz / nincs kivel menned nyaralni, azaz nincs párod, családod (vagy van de velük nem nagyon tartod a kapcsolatot vagy nem kíváncsiak rád) és totál egyedül érzed magad?


1) Ha az előbbi, akkor sok csöndes helyre elmehetsz. Én imádok hegyekbe menni, mert tiszta a levegő, látom a csillagokat, kifeküdhetek a fűre olvasni, stb. Pár éve Bakonybélben voltam és imádtam! De rengeteg más opció is van. (Amúgy az ilyen nyaralás előnye, hogy általában olcsó (kivéve ha hotelbe akarsz menni persze) )


2) Az emberek többsége legtöbbször hazudik magának. Szerintem nincs teljesen magányos ember. Biztos van mindenkinek a környezetében legalább 1 olyan ember aki szereti, és szívesen elmenne vele nyaralni. Legyen széles látóköröd! Van családod, munkatársad, barátaid vagy legalább csak pár haver biztosan!

2019. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
93%

Most keresek utat :) Külföldre szeretnék menni.

Nem maradok itthon, mert éppen nincs kivel utaznom. Majd elmélkedem sokat a tengerparton, nézem a vizet, nézem az embereket, nézem a történéseket, ha lesznek magyarok akikkel szívesen beszélgetek akkor megteszem, ha nem, majd beszélgetek a helyiekkel, vagy azt sem. Talán lesz más is aki egyedül van, majd leszek vele ha úgy érezzük, szervezett útra is elmegyek, ha olyan helyre is van lehetőség ahol még nem jártam. Egyedül is tudok nagyokat sétálni, nézelődni. Biztos jó lesz és biztos lesznek kevésbé jó percek is, de akkor sem maradok itthon!

2019. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó válaszoló,lehet hülyén fog hangzani de én szívesen mennék veled vagy esetleg mással is, nyilván azért meg kell ismerni egymást de miért ne? most éppen azon vagyok hogy valami új dolgot próbáljak ki, legalább egyszer sok mindent kicsit szeretnék próbálni, szóval ha benne lennél az szuper lenne.

21F

2019. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mit mondasz benne vagy?

Esetleg valaki más benne lenne ilyenbe?

Miért ne érezzük jól magunkat?

2019. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!