Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell kezelni egy ilyen...

Hogyan kell kezelni egy ilyen munkatárst?

Figyelt kérdés

Van a múltamból olyan rosszindulatú ember, aki elmondott neki dolgokat, de azt ő úgy adja elő nekem mintha vele történt volna.


pl. ettem a téren bablevest.


Én nem szoktam neki erre semmit mondani. De, ha ilyen ember, akkor sok jóindulatra nem számíthatok. Talán még beszélgetni sem szabad vele. Észrevettem, ha unatkozik és egy kis izgalomra vágyik, akkor hozakodik elő.


Sajnos én is tudok róla dolgokat és amikor elmondtam neki dührohamot kapott és ez örömet okozott :) felmerült bennem megjátszott roham volt-e. Végül lenyugodott és megint jött az én dolgomat a múltban magának egyesszám első személyben adja elő pl. aludtam hajléktalanszállón.


Sajnos nem tudom mi legyen, vannak jó oldala is nem csak fekete bárány.



2019. aug. 10. 14:37
 1/1 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Tudja bizonyítani? Ha nem, akkor nincs gond.

Távolságtartás. A munka érdekében szükséges minimális kommunikáció.

2019. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!