Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a felettesem 20 évvel...

Ha a felettesem 20 évvel idősebb és bepróbálkozott nálam, akkor száz százalék, hogy szexuális ragadozóról beszélünk?

Figyelt kérdés

Nem akarom romantikus felhőbe bújtatni a dolgot, de ismerem pár negyvenes és ötvenes élettörténetét, és azt tapasztaltam, hogy a legtöbbjük életében van valami "fekete folt" - viszony vagy hazugság vagy érzelmi bántalmazás, esetleg fizikai bántalmazás. Sok közülük nagyon rendes volt velem, és ki nem néztem volna belőlük, hogy miket tettek másokkal.

Visszatérve a kérdésemre, nem fontolgatom, hogy összejöjjek vele, de nyilván másképpen kezelek egy kapuzárási pánikkal küzdő középkorú embert, mint egy szexuális ragadozót. Néha azt látom rajta, hogy levetkőztet a szemével és szereti a vaskos humort, néha viszont a szemembe se mer nézni és csak halkan motyogja, hogy milyen csinos vagyok. Amikor egyszer meglátott egy férfival, a köszönésen kívül levegőnek nézett az irodában, és megjegyzéseket tett rám, amikor viszont megtudta, hogy nincs senkim, visszatért a régi poénkodós, bizalmaskodó humora.

Teljesen megingott a saját magamról gondolt emberismerő képességem, és félek, hogy nem tudok megkülönböztetni egy hihetetlenül manipulatív embert egy szerencsétlen "udvarlótól" (kb. ezt a két végletet látom benne)


2019. aug. 30. 12:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, itt rohadtul nem számít, hány évvel idősebb vagy mik a szándékai, nálam legalábbis nincs elnevetgélendő gusztustalankodás.
2019. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!