Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti bevallalnatok 1 olyan...

Ti bevallalnatok 1 olyan munkát ami 12 órás és oda vissza összesen 4 órát kéne utazni?

Figyelt kérdés
A munka amúgy ülő munka szóval fizikailag nem fárasztó de szerintetek megéri így ? Busszal és vonattal járnek be csak félek attól is mivan h késik a vonat és este későn ott maradok vonat nélkül télen a hidegben..
2019. szept. 3. 15:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

"De attól, hogy nálatok nincs akkora munkaerőhiány, máshol még lehet."


És amúgy nagyanyám falujában, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében meg a munkanélküliség nagy, de ismerek olyan fiatalt, aki pont emiatt költözött onnan Budapestre, ment oda, ahol van munka, és nem maradt ott, ahol nincs.


Relatív munkanélküliség/munkaerőhiány van az országban, vagyis egyes helyeken ez, más helyeken amaz a probléma. Nálatok van elég ember a postán, iskolákban, de nincs is annyi gyerek, hogy több kelljen, az egyik kolléganőm gyereke meg olyan iskolába jár, ahol tanárokból van hiány.


Ha meg nem akarsz költözni, és nincs közelebb olyan, amihez értesz, tanulj ki valamit, és dolgozz otthonról. Vannak ilyen szakmák.

2019. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

20#

Épp ez az, hogy itt is munkanélküliség van, azért nincsenek álláshirdetések, egyszerűen nincs hova elhelyezkedni, ha nem férfi az illető és nem nehéz fizikai munkát szeretne.

2019. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj, hogy Budapestről könnyű a magas lóról beszélni és emlegetni a sok munkalehetőséget.

Sok vidéki részén ez nem olyan egyszerű. A szülő városomban a régi minimálbéres munkahelyemre kihalásos alapon lehet bekerülni. Kb a közmunkán kívül semmi nincs, mindenki megbecsüli a szart is

Persze el kell költözni, én már Ausztriából tolom. De nem olyan egyszerű meglépni, főleg, ha ott a párja is.

Viszont szerintem 2 évig otthon lenni elég durva és teljesen kiszolgáltatottá tesz a pároddal szemben. Én akár költözéssel is vállalnék munkát, nem laknék többet olyan helyen, ahol nincs munka. Legfeljebb nyugdíjasként

2019. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
78%

Heti 4 nap, napi 6 óra is sok, akkor is ha szeretem a munkám. Hiába szeretek bármit napi 6 óra elég belőle. 3 nap hétvége se olyan hosszú ám, az élet se végtelen és én 31 évesen kezdtem dolgozni. Heti 24 óra munka 2500 euróért ez így még jó.


Dolgozz, gyűjts és lépj le olyan helyre ahol nem kell annyit utazni a munkába és 40 óra melóból is meg tudsz élni.

2019. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!