Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy embereljem meg magam ha...

Hogy embereljem meg magam ha egyszerűen nem akarok elmenni dolgozni de muszály lenne?

Figyelt kérdés
Folyton csak halogatom a munka keresést, nem akarok dolgozni de muszály lenne valahogy erőt venni magamon.
2019. szept. 10. 17:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Most mivel foglalkozol?
2019. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Semmovel.
2019. szept. 10. 17:29
 3/20 A kérdező kommentje:
*Semmivel
2019. szept. 10. 17:30
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Sehogyan sem kell megemberelni magadat.


Vard meg, amig az, aki most eltart, abbahagyja az eltartasodat ilyen vagy olyan okbol. Meglatod, mindjart meglesz a motivacio, ha hirtelen nincs penzed villanyra, kajara, internetre.


Ha akkor se megy, meg mindig lehetsz politikus.

2019. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Akkor mivel szeretnél foglalkozni?
2019. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élet rendje, senki nem szeret dolgozni, de valamiből élni kell mert nem szrjuk a pénzt sajnos. Ha szeretnél elérni dolgokat, ahhoz megkell mozdulni. Keress egy olyan területet, ami úgy érzed érdekelhet. Mondjuk ez függ a végzettségedtől is, de módosíthatsz is időközben ha megtaláltad azt a területet. Hidd el senki se dolgozna, de az élet nem kívánságmüsor. Engem az szokott motiválni, hogy látok hajléktalanokat az utcán. Sajnálom őket és ilyenkor eszembe jut, hogy na ide én nem akarok jutni soha. És tök jó érzés, amikor hónap végén megkapod a fizudat, a munkádért. Néha meglepem magam valamivel, amit kinéztem már régebben. Nekem így sikerül, de ha lehetne persze én is csak napoznék egész nap a tengerparton, de nem lehet.
2019. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok?

Mennyi idős vagy?

2019. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
És akkor miből élsz? Ingyenélő vagy?
2019. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem kell vele kapkodni. Egyszer úgy is rá fog vinni a kényszer
2019. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

Kell otthonra? [link]


Ha igen, nyomás melózni!

2019. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!