Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy embereljem meg magam ha...

Hogy embereljem meg magam ha egyszerűen nem akarok elmenni dolgozni de muszály lenne?

Figyelt kérdés
Folyton csak halogatom a munka keresést, nem akarok dolgozni de muszály lenne valahogy erőt venni magamon.
2019. szept. 10. 17:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ne dolgozz semmit, próbálj meg üzletelni adni- venni, kereskedni!
2019. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az arca nagyon csúnya ennek a nőnek.
2019. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Mikor tanulják meg végre az emberek, hogy nem muszáLY hanem muszáJ !?
2019. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Majd ha muszáj lesz, elmész. Amíg eltartanak a szülők és nem nézik rossz szemmel hogy egy életképtelen senki vagy, addig lógathatod a lábad. Aztán majd ha lerokkannak vagy meghalnak és ott vagy aközött vacillálva, hogy vagy eltartod magad vagy belehalsz, majd kapsz elég motivációs erőt.

Hamarabb megszűnik ez az oldal, mint hogy te észhez térsz, úgyhogy még 1-2 évtizedig hallgathatjuk a kérdéseidet, hogy hányféle szakmában nem fogsz úgysem dolgozni a vagyonörtől kezdve a rendszergazdán át a portásig.

Jelentkezhetnél ide bértrollnak, a fizetésen kívül már minden kritériumát teljesítetted. (Elnézést kérek a tévedésért, ha már alkalmazott bértroll vagy, és a kérdés a munkád része, azt jól végzed.)

2019. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
én is így vagyok
2019. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
22%

Csináld amit a nők!


Keress egy pénzes gazdatestet, és akaszkodj rá!

2019. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16


Amit a nők egy része.


Van még azért olyan nő, aki saját magát eltartja és megkeresi a pénzt tisztességes munkával.

Ha úgy fogalmazol, hogy "csináld, amit a nők" olyan mintha az mondanád minden nő ezt csinálja és ez kicsit bántó.

Pedig nem minden nő vadászik élő atm-re.

2019. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémàm, mi lesz velünk he?
2019. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
El lehet viccelni de vannak olyanok akik olyan körülmények közé születtek hogy nem motiválja őket a pénz,szülők jól keresnek , ők maguk nem olyan nagy igényűek tulajdonképpen elvannak.Ezeknek elmondanám hogy az ember úgy van összerakva hogy kell valamilyen tevékenység,enélkül előbb utóbb jön valamilyen mentális betegség,belebolondul az ember.Van jó pár ember akinek már bőven van annyi hogy élete végéig elég lenne mégis dolgozik,és nem csak a kőgazdagok,ismerek már nyugdijas korú söfört aki azért dolgozik mert szereti csinálni.Szóval azért is menj el dolgozni mert a tétlenség kicsinál.Persze meg is várhatod amíg elfogy a pénz vagy amíg depressziós leszel csak akkor már nehezebb lesz.
2019. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ma 18:56 Hagyd csak, ő a bombanős egyik alteregója. Neki csak a pénzéhes nők léteznek, ne törődj vele!


ma 17:38 Őh, bocsánatot kívánok, de én szeretek dolgozni. És a kollégáim egy része szintén.


Kérdező: Találj valami motivációt!

Először én is úgy voltam vele, hogy úristen de nem akarok én kiesni az iskolapadból, kell a felnőtt lét a fenének! Az első munkám szörnyű volt de szerencsére kirúgtak, onnantól meg már nem volt megállás, kellett új munkahely és végül is megtaláltam azt a munkát is, amit szeretek csinálni. Tény, hogy kellett hozzá pár év "próbakör" és ennek nem minden része volt kényelmes-kellemes, de már régóta nem úgy megyek be dolgozni, mint akit nyúznak. Habár az is igaz, én annak idején iskolába járni is szerettem, lehet bennem van a hiba?

Úgyhogy hajrá, keress motivációt és kezdd el. A többi jön magától. Ha nem tetszik és megengedheted magadnak, nyugodtan válts és válts megint, amíg nem találsz valami olyat, ami fekszik és a társaság is megfelelő.

Sok sikert!

2019. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!