Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen mindenféléket...

A munkahelyemen mindenféléket pletykálnak rólam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eléggé elegem van már, mindenféléket összehordanak rólam, hogy én ezzel voltam együtt, azzal voltam együtt.

Egyik férfi kollégámmal sokat beszélgettün és nevettünk, de már elkezdték pletykálni biztos együtt voltam vele és felmentem a lakására, holott ez nem igaz.

Valaki azt mondta, ne törődjek azzal, mit beszélnek rólam, de engem eléggé zavar és bánt, mi van ha valaki elhiszi? Vagy többen elhiszik?

Főleg azért bánt mert nem igazak, mégis vissza kell őket hallanom, és magyarázkodnom kell annak aki kérdezi, igaz-e.



Köszönöm előre is a segítséget!



27/N



2019. szept. 12. 00:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ezek az emberek unatkoznak, nem elégíti ki őket a valóság.

Kérd meg ezt a férfi kollégádat, hogy terjesszen rólad extrém dolgokat!

Pl. találjatok ki rólad mást, amin lehet csámcsogni. Pl. hogy felmentél hozzá, de nagyot csalódott, mert kiderült, hogy nem csak leszbikus, de gerontofil is vagy. Alkalmanként 40 000 Ft-ot fizetsz egy 80 éves nőnek, hogy veled legyen. Stb.

A sztárok is így szokták, saját maguk által kitalált dolgokat eresztenek szélnek, hogy a privát szférájuk védve maradjon.

Esetleg addig túlozhatjátok az irreális dolgokat, hogy nekik is leessen, hogy hülyére vették őket.

Pl. hogy együtt aludtatok, és látta, hogy éjjelente kiteszed a májadat az ablakba levegőzni.

2019. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
tudom hogy nehéz,de próbálj nem venni róluk tudomást! sokkal jobban irritálja őket h magasról teszel rá mit gondolnak.de talán keresd meg meg azt akiről tudod hogy pletykás,és bizalmasan közöld vele hogy téged szórakoztat a sok pletyka s ki lehet az az élettelen aki nem talál jobb elfoglaltságot annál,minthogy rólad ilyeneket terjesszen.beszélj neki a pasidról,ha nincs kamuzz egyet. használd a fantáziád
2019. szept. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass rájuk! Valószínűleg klasszisokkal jobb nő vagy náluk,vagy ha férfi az illető,tudja hogy nincs esélye nálad,na meg talán a munkában is előttük jársz...szóvl mindez irigységet,rosszindulatot eredményezhet. Ne szívd mellre :)
2019. szept. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük.Rólam is pletykálnak,pedig nem kezdtem senkivl,ahogy lehet kerülöm is őket.De itt velem egyűtt két csinos nő van,a többi idősebb,a másik meg mem birja,ha valaki szebb,mint ő.Vegyél fel szép ruhát,fesd ki magad és mosolyogj.Ennél jobban semmi nem fogja idegesíteni őket.
2019. szept. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"magyarázkodnom kell annak aki kérdezi, igaz-e"


Sose magyarázkodj. Egyszerűen utasítsd vissza a kérdésüket azzal, hogy semmi közük hozzá.

Ha magyarázkodsz, akkor már kétesélyes, hogy elhiszik, vagy sem.

2019. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Javasoljátok, hogy ne foglalkozzon velük, ne vegyen róluk tudomást. Ez nem feltétlenül jó megoldás, pláne ha mobbingolási-kitúrási szándék áll a dolog mögött. Akkor ha látják, hogy próbál nem foglalkozni, csak azért is jobban csinálni fogják. Tapasztalatból írom.
2019. szept. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Eddig három vagy négy emberrel ''hoztak össze'' hogy állítólag velük voltam, holott semmi közöm nem volt hozzájuk.


Most már azt terjesztik, hogy együtt voltam az egyik ilyen idősebb főnökkel. Egyesek meg se kérdezik, egyáltalán igaz-e, azzal jönnek oda miért feküdtem le ezzel meg azzal?? Annyira elegem van.


Beképzeltség nélkül mondom, hogy igen, szép és csinos nőnek számítok, habár vannak ott más csinos lányok is rajtam kívülk, fiatalabbak is.


Mikor mondtam valakinek, miket terjesztenek rólam meg egy kollégámról, mondta az illető biztos féltékeny hogy nem vele beszélgetek.


Nem tudom, én nem ezt akartam, azt akartam mindenki kedveljem, ezért is bánt, és mert nem igazak.


Akikkel gyanúba kevertek, már nem is beszélnek velem, nem köszönnek, kerülnek úgy érzem. Ez is bánt. :-( Szerintem a pletykák miatt, vagy maguk miatt mert tudják róluk terjesztik, vagy miattam hogy ne beszéljenek rólam.

2019. szept. 21. 11:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet mindenkinek megfelelni ezt tudhatnád.Egy olyan közegeben ahol többen dolgoznak akaratlanul felüti a fejét,a pletyka,áskálódás,pozícióbeli harcok stb. Ignoráld.Legyél mosolygósabb,agilis,ne hagyd hogy elrontsák a kedved,lehúzzák az önbizalmad.Használd a negatív hozzáállásukat pajzsként ellenük,legyen egyfajta hajtóerő!Fel a fejjel,és lépj át rajtuk. Ez a könnyebb megoldás,mert hát lássuk be,mégsem verheted meg őket :D
2019. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8: De mi van, ha az a szitu áll elő, amit a 6-osomban írok? Komolyan kérdem.
2019. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te miképp oldottad meg?Talán a kérdező hasznát vehetné a válasznak,már amennyiben neked sikerült
2019. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!