Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen mindenféléket...

A munkahelyemen mindenféléket pletykálnak rólam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eléggé elegem van már, mindenféléket összehordanak rólam, hogy én ezzel voltam együtt, azzal voltam együtt.

Egyik férfi kollégámmal sokat beszélgettün és nevettünk, de már elkezdték pletykálni biztos együtt voltam vele és felmentem a lakására, holott ez nem igaz.

Valaki azt mondta, ne törődjek azzal, mit beszélnek rólam, de engem eléggé zavar és bánt, mi van ha valaki elhiszi? Vagy többen elhiszik?

Főleg azért bánt mert nem igazak, mégis vissza kell őket hallanom, és magyarázkodnom kell annak aki kérdezi, igaz-e.



Köszönöm előre is a segítséget!



27/N



2019. szept. 12. 00:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10: Sehogyan. Annyit megtettem, hogy megkértem a főnököt, hogy bizonyos személyekkel, ha lehet, ne osszon be együtt, de erre nem mindig volt ugyebár lehetőség. A kilépést fontolgattam, amikor kaptam a hírt, hogy létszámleépítés van, és én is beleesek. Inkább örültem, mint szomorkodtam, ugyanis az akkori (2000-es évek eleje) törvények szerint ha te mondtál fel, nem járt munkanélküli segély.

Tehát kérdező, az egyetlen megoldás jóllehet az, ha másik munkahelyet keresel.

2019. szept. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Akik terjesztik rólam a pletykákat, azokkal nem vagyok egy részlegen, más részlegekről valóak.


Azt sajnos nem tudom, pontosan kik állítják ezeket rólam. Mikor kérdezem az illetőt aki hallotta, azt mondja nem tudja vagy nem emlékszik csak véletlen hallotta.


Vagy tényleg nem tudja, vagy nem akarja megmondani, vagy ő maga terjeszti, nem tudom.


Én nem terveztem, hogy ott hagyom a munkahelyem, új hely, most telt le próbaidő aminek megfeleltem.


Amúgy jó hely, főnökök rendesek, és nagyrészt rendesek a kollégék, pár kavarógép van csak, de azok mindenhol vannak.


Az lehet a probléma talán, most épp egyedülálló vagyok (eddig mindig volt barátom, talán ezért nem történt még ilyen velem munkában), és ezért találgatnak. Azt mondta nekem valaki, talán nem foglalkoznának velem annyit, ha lenne pasim.


Lehet kénytelen leszek valakit keresni, de munkahelyen kívül. Amúgy se terveztem, hogy melóból kezdjek valakivel, épp ezért nem értem miért kapnak lángra ilyen hajmeresztő történetek, hogy én ennek a lakásán voltam, és ezt meg azt csináltam vele.


Már azt is beszélik én egy rossz fajta nő vagyok, aki mindenféle pasikkal megy el.


Holott mióta szakítottam nem voltam senkivel.


Lehetséges ha nem szállnak le rólam kénytelen leszek ott hagyni helyet. :-(


Könnyű mondani ne törődjek vele, mosolyogjak.


Veletek volt ilyen? Elképesztő történetek keringtek rólatok de nem volt igaz? Hogy kezeltétek? Megszoktatok vagy megszöktetek?

2019. szept. 22. 12:56
 13/14 A kérdező kommentje:
De az is hülyeség amúgy, hogy azért foglalkoznak velem mert nincs senkim. Attól hogy valakinek barátja van/barátnője vagy házas, még ugyanúgy lehet munkahelyi viszonya, ha foglalkoznak vele, ha nem.
2019. szept. 22. 12:57
 14/14 anonim ***** válasza:
alapvető emberi"tulajdonság" a rosszindulatú kibeszélősdi,főleg egy már összeszokott közegben,ahol Te kvázi friss hús vagy. az sem segít hogy nem tudod ki a forrása a pletykáknak,így nem tudod elejét venni ezeknek. próbálj meg spanolni minél több emberrel vagy a társaság hangadójával,talán az lehet megoldás. előbb-utóbb jön egy új munkatárs akkor majd őt beszélik ki,vagy újítasz egy barátot,vagy megszoknak.addig is ne vedd magadra! nem tudom nektek nőknek milyen eszközötök van ilyen helyzetek megoldására,mert ha férfi lennél,javasolnám hogy keresd meg a hangadót és verd telibe. nem a legjobb megoldás,de bitang jól esik :) sajnálom hogy nem tudok segítő választ írni, de csak ismételni tudom a fent leírtakat.
2019. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!