Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinaljak a kollegammal?

Mit csinaljak a kollegammal?

Figyelt kérdés
Roviden annyit rola,hogy hajlektalan,amivel nem is lenne baj,mert nagyon sajnaltuk az elejen, azt mondta szeretne alberletre felre rakni, havi netto 250et keres,3 honapja itt van es nem vett ki most sem alberletet,allandoan budosen es pia szaguan jon be dolgozni,este nem tudom hol maszkal de napkozben vagy 5szor ra kell szolni,hogy ne aludjon el ulve es ne en vegezzem az o munkajat is..igazabol ennyi lenne a gond,hogy a munkajat sem vegzi el mert elalszik allandoan,es ha nagyon akarna vett volna ki alberletet 3 honap alatt,mivel se autoja,se lakasa kb csak a kajara koltott,de nem is nagyon akar tenni ellene,akkor szerintem nem piara koltene..Mar sokszor szoltunk neki,mondtak hogy egy dobasa van meg,de nem tudom,hogy szoljak e a fonoknek,hogy ugyanugy en vegzem helyette a munkat,mert ha igen biztos kirugjak de hajlektalan marad,es reszben miattam,viszont azt sem akarom,hogy egesz hatralevo eletemben en dolgozzak helyette is es viseljem el a szagat egesz nap

2019. szept. 19. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Törölhető a kérdés.
2019. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
..addig ameddig italra költi a pénzt, addig nem fog változni. Helyette kell kezelni a pénzt és mondani, hogy nincsen más lehetősége. Mértékkel adni neki mindenből és akkor talán kijózanodik...
2019. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!