Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálnak emiatt a kollégák?

Miért utálnak emiatt a kollégák?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk a főnökömmel. Szerintem ez a mi dolgunk, de valamiért ez másoknak is nyilvánvaló. Azóta megutáltak a közvetlen kolléganőim, de mások is összesúgnak a hátam mögött emiatt. Kérdésem az lenne, miért kell emiatt utálni valakit? Szabad emberek vagyunk mindketten, nem ártunk ezzel senkinek, miért kell másoknak amiatt ítélkezni, ami nem is rájuk tartozik? Nem egy olyan kollégát tudnék mondani, aki csalja a férjét/feleségét és még büszke is rá, csak engem nem érdekel mert az ő élete. Mit lehet tenni, ha ilyenek? Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy kezelte ezt?

L/23


2019. szept. 19. 17:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csináld azt mint a többiek hogy szünetben kávézol kint.Nyilván mindenki ugy van vele hogy neked ezt szabad mert a fönökkel vagy,és lehet hogy ez is okot ad arra hogy kibeszéljenek.
2019. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%

Le leszek pontozva, de a szerelemben nincs “akadály”. Ha valaki a főnökébe/beosztottjába szeret bele, hát ez van, emberi lények vagyunk, nem üzletemberrobotok. Ha szakítotok és oda lesz a munkahelyed, az nagy szopás, de gondolom felnőtt nő létedre ezt is belekalkuláltad, nem fog annyira meglepetésként érni. Persze közel sem biztos, hogy szakítani fogtok, nem azt mondom.

Az, hogy miért utálnak, teljesen egyértelmű, nem kell részletezni. 100%, hogy kivételezik veled, a kollégák meg még pluszban észrevesznek minden apróbb dolgot, beszélgetni nem tudnak veled, mert rettegnének, hogy visszajut a főnökhöz stb stb. Vastagabb bőrt kell növesztened, mivel a kollégák nem fognak változni (és érthető is az ő szemszögükből), te pedig vállaltad ezt, amikor összejöttél a főnökkel. Elhiszem, hogy szar érzés, de értsd meg őket és látod ez egy jó példa arra, hogy a szerelemben hozunk áldozatokat, el kell viselni a következményeket. Csukd be a füled és meg se halld, miket mondanak mögötted, csak törekedj arra, hogy pontosan úgy végezd a munkádat, mintha a főnököd csak egy idegen lenne. (Gondolom friss a dolog, ha pár éve már együtt lennétek, akkor megszoknák valamelyest ők is.)

Nem voltam még ilyen helyzetben, de vezető pozícióban vagyok (és bár nagyon szabadszellemű vagyok:), és így mondom, hogy nem ördögtől való dolog ez, ha a helyén van kezelve.

2019. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!