Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok van "cég lúzere",...

Nálatok van "cég lúzere", akit mindenki piszkál? Ha igen, te hogy viselkedsz vele?

Figyelt kérdés

Nálunk van egy 40 körüli nő, és mindenki őt szekálja, de nem szól semmit, mintha észre se venné, hozzá lehet már szokva. Ne kérdezzétek, nem tudom, hogy mióta és miért lett ő a cég nyomija. Igazából ő tanít be, és nem tudom hogy viselkedjek vele. Beszélgessek vele vagy ne? Ha kedves leszek hozzá mennyi az esélye hogy engem is lúzernek fognak nézni?

22/F


2019. szept. 21. 12:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincsen ilyen, ha ezt látnám, akkor nem is akarnék ilyen társaságban dolgozni. A magam részéről pedig biztosan nem bántanám a szóban forgó munkatársat, különösen ha normálisan áll hozzám.
2019. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

Kedves anonymousreview60!


Náluk nincs csesztetés, meg semmi ilyesmi.


Aki nem végzi el a munkáját és ezzel plusz időt vesz el a műszakomból, azzal elbeszélgetek először.


Amennyiben nem fogadja meg a tanácsaimat, akkor eszkalálnom kell a csoportvezető, illetve főnök felé.


Ha nem kezdenek az illetővel semmit, akkor becélzom és bizonyítékokat hozok fel ellene, ez értem "eltüntetés alatt (ebben kifejezetten elszánt vagyok).


Egyenesen gyűlölöm és megvetem azokat az embereket, akik a legkevesebb/leghanyagabb munkával akarják a legtöbb pénzt keresni, az ilyeneket ott gáncsolom ahol érem.


ISP/IT cégnél dolgozom, bár ez irreleváns.

2019. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
34%
Javítás: Ez helyett, ezt!
2019. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgozom, viszont ha lenne most munkahelyem és egy olyan társaságban dolgoznék, ahol ilyen emberek vannak, azt nem nagyon viselném jól. Nagyon nem szeretem ha valakit ismeretlenül lúzernek titulálnak. Azért mondom, hogy ismeretlenül, mert ti ezt az embert nem ismeritek. Ismerhetitek egy részét, azt amit ő a munkahelyén mutat. De arról fogalmatok sincs, hogy milyen élete van a munkahelyen kívül. Ti konkrétan kirekesztetek egy embert a munkahelyi közösségen belül, mert nem felel meg a ti elképzeléseteknek, elvárásotoknak. De elmondom, hogy neki nem is kell, hogy nektek megfeleljen, mert ez nem egy általános iskola vagy egy középiskola, ez egy munkahely. Ahova azért járnak az emberek be nap mint nap, hogy pénzt keressenek és ezzel biztosítsák saját maguknak a megélhetést. Nem barátkozni járnak be. Meg nem azért, hogy másoknak szimpatikusak legyenek. Persze, fontos hogy jó legyen a környezet, hogy az emberek barátságosak legyenek egymással és segítség egymást, mert csak úgy lehet haladni a munkával, ha egy csapat képes csapatban dolgozni. Az amit ti felnőtt emberekként meg mertek engedni magatoknak, az elfogadhatatlan. Én lehet hogy naiv vagyok, de azt hittem, hogy ezt a fajta viselkedést az ember általános iskolában vagy maximum középiskolában kinövi. Nálam gyerekesebb ember talán a Földön nincs, de ezt én sosem csinálnám egy emberrel. Senkivel. Ha elvégzi a munkáját rendesen, akkor hagyjátok őt békén. Akkor fogtok ráfaragni, ha egyszer nagyon besokall és szól egy felettesnek. Ő találhat új munkahelyet, de itt a probléma azzal van, ahogy ti viselkedtek. Lehet, hogy ti őt tartjátok lúzernek, de a ti viselkedésetek titeket inkább minősít.
2019. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
A felettesek is csesztetik.
2019. szept. 21. 13:19
 16/27 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ha látják, hogy valaki ennyire kilóg a sorból valamiért, akkor legkésőbb a próbaidő végén miért nem küldik el? Miért kell csesztetni? Ennek semmi értelme nincsen.
2019. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Várjatok meg kint meló után és lökdössétek meg, mondjátok hogy itt ő ezentúl WC-t fog pucolni fogkefével.
2019. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
22%
Balázska nagyon felismerhető a stílusod
2019. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Balázska szakterülete a nőgyülőlő&bomba nő+nyomi csóró pasis kérdések, vadászterülete a Felnőtt párkapcsolatok, a kort és a nemet fordítva adja meg "F/27 v 28", és mellesleg nincs munkája😀😀
2019. szept. 21. 13:44
 20/27 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsére értelmes, kultúralt emberek között dolgozok, kevés a ciki ember. Ha mégis van, egyszerűen normálisak vagyunk vele, csak nem hívjuk sörözni délután. Ajánlom nektek is, lehet léptek egy szintet emberi mivoltotokban...
2019. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!