Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Reptèri poggyàszpakoló munka...

Reptèri poggyàszpakoló munka mennyire rossz?

Figyelt kérdés

Napi bejelentés lenne, egyműszakos munkarend, csak délelőtt kéne menni. Bruttó 1000 forintos órabér. Természetesen nem örökre, csak suli mellett dolgoznom kell valamit.

Csak értelmes válaszokat kérek!


2019. okt. 6. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, mivel ez fizikai meló nagyban függ az egyén teherbíró képességétől, tehát lehet az egyiknek nagyon megterhelő, míg a másiknak jó, szóval szerintem próbáld ki és meglátod, hogy konkrétan neked milyen!
2019. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet rossz, csak ne lopj a poggyászokból!
2019. okt. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Heathrown csinàltam, nem bírtam sokáig, túl nehéz volt nekem. Àtkértem magam a cargo raktárba ahol nincs az a nagy hajtás.
2019. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Le lehet pontozni, de sajnos elég gyakran hallani, hogy belenyúlnak a poggyászokba. És annyiból kapcsolódik a kérdéshez, hogy nehéz helyzetbe kerülhetsz, ha látod, amint egy kollégád elköveti ezt. Nem tudod, hogy szólj róla valakinek vagy ne.
2019. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Gyakran belenyúlnak a poggyászokba igen.. nekem egyszer egy pakk cigarettámat loptak ki belőle, meg sok embertől lehet hallani, hogy eltunnek dolgok a bőröndökből
2019. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igazából lány vagyok és nem vagyok valami nagy darab, vagy testèpítő, de fizikai munkát tanulok és az többé-kevèsbè megy, ezért kérdeztem, hogy milyen munka.

A feltevèsek teljesen jogosak, de a jelenlegi munkahelyem egyre pokolibb és menekülnöm kell innen. Lopni eszembe sem jutna, nem erre neveltek.

Szerintem megpróbàlom. Jöhetnek még válaszok!

2019. okt. 6. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Nőket nem is tudom, hogy felvesznek-e, én nem láttam még Ferihegyen. De ha igen, sztem csak az erős, nagydarab alkatúakat, mivel 40 kg-os csomagokat is meg kell emelni, a gépek pedig 30-60 perc alatt fordulnak általában, szóval nagyon kell pörögni. A munkakörülmények is rosszak, a gépek rakterében nagyon meleg van nyáron, a kisebbekben fel sem lehet állni, térdelve pakolnak. És ott van még ugye az erkölcsi rész is, hogy mit csinálj az enyveskezű kollégákkal.

Nem szeretek ilyet mondani, de ez szerintem nem nőnek való munka.

Ha mindenképp reptéren szeretnél dolgozni, inkább a check-in agentet, utasbiztonsági ellenőrt ajánlom. Ezek is megterhelőek (állsz egész nap, bunkók tudnak lenni az utasok, nagyon oda kell figyelni), de legalább fizikailag nem csinálnak ki annyira, mint a rakodás. Emberhiány van, szóval valószínűleg meg tudnád beszélni azt is, hogy igazítsák a beót a sulidhoz (nyilván észszerű határokon belül). Ha van valamilyen eladói tapasztalatod, akkor a duty free shopok is ott vannak mint lehetőség.

2020. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!