Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Neked nincs eleged a napi 8...

Neked nincs eleged a napi 8 óra munkából?

Figyelt kérdés

Én sose bírtam egy irodában megülni 8 órán keresztül, ami igazából 8.5 az ebédszünettel együtt. Rájöttem, hogy utálom az egészet és nem bírok egyszerűen ennyit megmaradni egy bezárt helyen. Tudom, másoknak meg rosszabb a helyzetük, de én is mar kezdek ebbe beleőrülni. Azt is tudom, hogy ez az “élet rendje”, de belegondoltam hogy nagyon nem szeretném erre elvesztegetni az értékes éveimet. Mindenki azt hangoztatja, hogy az idő a legfontosabb és legértékesebb mert az pótolhatatlan.

Nem olyan rég kezdtem el dolgozni, de már korábban voltak munkáim diákként, szintén nagyrészt irodai, de voltam gyárban is, a lényeg hogy mindkettőt utáltam és alig vártam, hogy mehessek haza. Nem a munkával van a bajom, mert mindig elvégeztem/elvégzem amit rámbíznak, lusta sem vagyok, egyszerűen csak elegem van, hogy olyanra vesztegetem az időm, amire nem akarom. Valamilyen utazgatós munkát tudnék magamnak elképzelni, akár országon belül jönni-menni, intézkedni, meetingre járni különböző helyekre stb. Lényeg hogy valami történjen és ne egy irodában pusztuljak meg. Jelenleg egy beszerzési osztályon vagyok projekt menedzser, de dög unalom az egész és már teljesen motivációt vesztettem. A munka nagy része különböző adatbázisokkal való dolgozás + rendelések kreálása, ami nekem nagyon ingerszegény.

Ti nem így látjátok a dolgokat?


2019. okt. 8. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy napi tízet dolgozom. Hajózom. Gondolom, sokan hallottak róla, hogy milyen ott az élet. Nem az, hogy 10-akár 18! órát is dolgozol egy nap, hanem, hogy hét-kilenc hónapra be vagy zárva. Persze van szabid, de az szerintem semmit nem ér. Szabadnap nincs, csak szabad órák. Együtt dolgozol és élsz a személyzet többi tagjával. Ugyanazt eszed minden héten. Ugyanaz a feladatod minden nap. Ugyanazt a tájat látod. Ha van szabadidőd és nincs semmi duty-d, elhagyhatod a hajót várost nézni. Ha nem, akkor nem.

Ugye milyen jó az irodában?:D Néha úivágyom rá, hogy olyan életem legyen, mint az átlag helyen dolgozóknak. Hogy hazamehessek munka után, hogy ne kelljen a kollégákkal élni, hogy azt főzzek, amit akarok, hogy nyolc óra munka után azt csinálhassak, amit akarok:)))

2019. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt, milyen project manager az akinek dög unalom a munkája és csak adatbázisokat tologat? Megsúgom nagyon gyenge.

Másrészt, értesz is valami olyanhoz, ami az álommunkádhoz kell?

2019. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem csípem én sem, de jobb megoldás Mo.-n nincsen.
2019. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én jelenleg a munkahelyemre járok pihenni, mielőtt hazamennék és tolnám a talicskát... az álmom, hogy végre csak a 8 óra munka legyen a napi erőfeszítésem. :D Most ha annak vége, akkor még egy 4-5-6 órát kell dolgoznom a házunkon.

Régi szép idők, mikor fél 6-kor hazaértem, és volt egy csomó szabadidőm. *-*

2019. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!