Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kérjek több pénzt a...

Hogyan kérjek több pénzt a fönőktől mikor most jött több új a csapatba?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve dolgozom náluk. Kezdetben egyedül voltam segédmunkás náluk.



Maszek betegségben szenvednek, nincs se táppénz, se szabadság se semmi. Hétvégén szerencsére nincs munka, így is soknak érzem a heti 50 óra munkát.


De viszont abból a szempontból jó, hogy nem kell buszoznom, jönnek és visznek.


Fizetés szempontjából viszont nem olyan rossz. Senki nem fizet a környéken ennyit mint ők, max a nagyobb áruházakban Lidl, Aldi kapnák többet mondjuk.


Vagy ha elmennék mérnöknek tanulni és egy gyárban dolgoznák lennék.



2019. okt. 11. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Örülök neki, hogy ilyen jó sokat meséltél. Mondjuk a leírásnak nem sok köze van a kérdéshez, de ezt már megszoktuk. Viszont a kérdés két fele se nagyon függ össze, ez már érdekesebb.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem ennél a kérdésnél értelmesebb formában próbálj meg fizetésemelést kérni, mert ha ezt így előadod neki, egészen biztos, hogy egy szót sem fog belőle érteni.

2019. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én sem teljesen értem, de ha ez a lényeg: közel van és nem is fizet olyan rosszul, mert a környéken csak rosszabb lehetőségek vannak, akkor én nem kockztatnék. Ha az a gond, hogy az úja többet keresnek mint te régebbi dolgozó, akkor összeszedetten rákérdeznék a fizetésemelésre, de nem erőltetném ha tényleg jó a lehetőség.
2019. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!