Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan állnátok ahhoz ha a...

Ti hogyan állnátok ahhoz ha a kollégátok nyugtatót szedne?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez mennyire gáz / elitélendő dolog?

És ha valaki szándékosan hiresztelné ezt a munkahelyen mit lehetne vele kezdeni?



2019. okt. 28. 18:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
70%
Semmi közöm hozzá.
2019. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%
Én is szedek.És akkor mi van?
2019. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
31%
Pont leszarnám. Az emberek 90%-a szed valamit, vitaninokat, étrend kiegészítőket vagy aktuálisan 2-3 gyógyszer hosszabb rövidebb távú betegségre.
2019. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%

Mit kéne ezen kezelni? Az ő dolga.

És miért lenne az elítélendő, ha valaki beteg, és emiatt gyógyszert szed? Ítéljük el az is, aki eltörte a lábát, és gipszet mer viselni?

2019. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
73%
A kollégáim fele szed. Már kb az a gyanús, aki nem.
2019. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
55%
Én kollégám Rivotrilon élt. Sokszor jött be kómás fejjel, de azért mindig rendesen dolgozott és jófej volt velem, Tehát nem erről ítéltem meg őt.
2019. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
56%
Én is szedek. Vezető beosztásban. A pánikbetegség húzós dolog.
2019. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
19%

Semennyire. Nem tudod az okát, bármi állhat a háttérben. Én ahogy meghallottam a pletykát el is felejteném, hisz senkinek semmi köze a másik életéhez. Amíg nem kap hisztérikus rohamot veled szemben vagy épp nem kezd fizikailag bántalmazni a nyugtatót szedő kolléga, addig senkinek semmi köze ahhoz mit szed, hisz kénytelen dolgozni, ebből él, lehet a munkából és a kollégákból van nagyon elege és ezért kényszerül nyugtatókat szedni.

Viszont pl. nekem volt olyan kollégám, akinek egy éven belül rákban meghaltak a szülei, előtte egy évvel pedig az ő méhét vették ki daganat miatt. Mindezek után szerintem nem volt meglepő, hogy nyugtatókon kellett élnie. Onnan tudom, hogy egy irodában ültünk és nem voltunk rosszban, elárulta. Feltehetően a te kollégád is egy olyannak árulta el akiben megbízott, mert azt hitte jóban vannak csak épp az meg sunyi módon tovább adta.


Hogy mit lehet vele kezdeni: A legjobb, ha csak annyit teszel, hogy figyelmen kívül hagyod és nem adod tovább, nem törődsz vele. Ha mindenki így tenne, akkor hamar elülne ez a pletyka, hisz amire nincs vevő...

2019. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
42%

"a kollégátok nyugtatót szedne?"


Lehet, hogy miattad szedi??

2019. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
33%
Közöd a világon semmi hozza, feltéve ha nem balesetveszélyes gépet kezel. Ha valaki meg szándékosan híreszteli ezt magáról, az hülye.
2019. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!