Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan állnátok ahhoz ha a...

Ti hogyan állnátok ahhoz ha a kollégátok nyugtatót szedne?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez mennyire gáz / elitélendő dolog?

És ha valaki szándékosan hiresztelné ezt a munkahelyen mit lehetne vele kezdeni?



2019. okt. 28. 18:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
4%
sehogy
2019. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy a


"És ha valaki szándékosan hiresztelné ezt a munkahelyen mit lehetne vele kezdeni?"


mondat után elképzelem a kérdező fejét, hogy izgatottan megosztja a kérdést, várja, hogy érkezzenek a nyugtatókat szedő kollégákat ócsároló kommentek, erre az ellenkezőjét kapja három oldalon át. :D

2019. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
30%
Magánügy. Senkinek semmi köze hozzá. Azt sem értem ezen mi híresztelni való van? A mai világban minden második ember szed. A másik fele meg vérnyomáscsökkentőt vagy fejfajáscsillapítót az nem ciki?
2019. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Csak nyugtatót? Antidepresszánst, altatót nem? Akkor nem is tolja nagyba.
2019. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez nem szenzáció. Ha LSD-t szedne vagy Extasyt az talán hír lenne. Na de ez? Sokan szednek nyugtatót, vagy altatót, vérnyomáscsökkentőt... Főleg a középkorúak/idősebbek.


Ha valaki ezt híreszteli? Hát nem tudom, ez olyan mintha valaki azt híresztelné, hogy Marikán melltartó van, vagy farmernadrág. Szerintem vannak olyan "hírek", amikhez nem nagyon van mit hozzászólni. De nem is értem, valakinek ez pletykatémának számít?

2019. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Mi közös hozzá? És annak mi köze aki híreszteli? Ő dolga. Lehet valóban szüksége van rá. Jobb lenne, ha ragasztót szipuzna?
2019. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk próbálnék nem az idegeire menni?
2019. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!