Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy éreznétek magatokat,...

Ti hogy éreznétek magatokat, ha miattatok rúgnák ki egy kollégátokat?

Figyelt kérdés

Egyik kollégámmal egyszerűen képtelenség együtt dolgozni. Már szóltam a főnökömnek korábban, akkor beszélt vele, de nem változtatott. Egy kolléganőmnek szintén betelt a pohár, ő is panaszkodott a főnöknek, beszélt vele megint, de szintén nem változtatott. Most eljutottam arra a pontra, hogy nem bírom vele tovább, az egész helységre kiült a rossz hangulat miatta, megkértem a főnököt, hogy tegyen át máshova, mert nem bírok vele együtt dolgozni. Na erre a kolléganőm mondta, ha én megyek ő is megy, mert ő nem marad itt vele egyedül. A főnök lecsitított minket és mondta, majd kitalál valamit. Másnap mondja a főnök, hogy annak a kollégánknak felmondtak, mától kezdve egy hónap felmondási ideje van itt. Ezt a kollégánk se hagyta szó nélkül, elöttem mesélte valakinek, hogy elküldték, és mondta, hogy néhányan ezt szépen elintézték neki, és most örülhetnek. Rosszul esett, mert én ilyet soha nem kívántam neki, és örülni se örültem a kárának. Mondtam a főnöknek, hogy én ezt nem akartam, de mondta hogy nem miattam küldték el,a munkájával se voltak megelégedve, szólt neki többször is és a hozzáállásán se változtatott plusz mérgezte a légkört, magának köszönhette az egészet és inkább ő mint mi. De azért kicsit hibásnak érzem magam, mert ha nem panaszkodok, lehet nem küldik el. De mi se bírtuk volna már vele tovább. Ti hogy éreznétek magatokat ezek után? Szerintetek hibás vagyok?

L/24


2019. okt. 31. 22:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én főnök vagyok.

Ne érezd magad rosszul!

Ha rossz a munkamorál akkor az nyílván a munkára is hatással van.

A két “lányom” akiket imádok a munkájuk és a személyiségük miatt, szintén ebben a helyzetben vannak.A harmadik férfi kollégát nem tudták elviselni.. nem én vettem fel, hanem egy másik részlegről rakták át. A lányok a húszas éveik közepe, mint a kérdező, az úr az ötvenes éveinek a vége… a munkamorál: lányok hajtanak, tepernek, mindenben oda teszik magukat ( nagyon cukik) A pali meg olyan nyugisan tesz vesz.. hamar lécel.. ami nem lenne gond de a lányokra marad a munka.. (több csapatom van) a lányok jelezték, h gáz van és jobban utána néztem az úrnak. El is kellet küldenem a renyhe hozzáállása miatt.. ne gondold, h a főni nem csekkolta le az illetőt;)

2022. nov. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!