Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 26 évesen semmi munkatapasz...

Ha 26 évesen semmi munkatapasztalatom nincs, hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Egy érettségim van, volt egy súlyos depressziós időszakom is, de már kezdek önmagamtól kijönni belőle . Szüleim tartanak el de már nagyon kényelmetlen számomra ez . Voltam egy raktárban 3 műszakban , de kb 1 hónapot voltam ott , mindennek is már 4 éve . Úgy érzem magam mint egy selejt , és szerintem sokan annak is gondoltok , de szeretnék változtatni , tovább tanulni és dolgozni is . Szerettem volna önéletrajzot küldeni , után is néztem miket kell beleírni, de az a helyzet , hogy semmit nem tudnék beleirni arra a részre , hol dolgoztam eddig, mit csináltam . Itt vagyok 26 évesen semmi tapasztalattal a munka világában , mások ennyi idősen már sokmindent letettek az asztalra . Esetleg valami ötlet , mit mondhatnék,hogy ennyi idősen semmi munkatapasztalatom ?
2019. nov. 26. 12:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nyugodtan megpályázhatsz olyan állásokat, ahova nem kell tapasztalat, például recepciós, stb. Nem fogják megkérdezni, hogy mit csináltál eddig, de ha meg igen, akkor megmondod azt amit már fentebb is írtak, hogy családi vállalkozásban dolgoztál.
2019. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Érdekel.
2019. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!