Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjúknál figyelembe...

Állásinterjúknál figyelembe szokták venni azt, hogy a leendő dolgozónak 1 hónapos felmondási ideje van az előző munkahelyén, és nem feltétlenül mondana fel addig, ameddig az új munkahelye nem 100%-ig garantált?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 11:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen pozíció és milyen nehéz mást találni.
2019. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ahol szükség van a minőségi munkaerőre és nem égetően sürgős hogy felvegyenek valakit ott inkább kivárják.

Az hogy 100%-ig garantált csakis a munkaszerződés aláírása, illetve ha beléptettek a céghez, de a legbiztosabb ha már dolgozol. Ahogy tudom még egy aláírt szerződést is érvényteleníttetni lehet az első munkába lépés napjáig ha arra van megfelelő indok. Tehát nekem egy írábeli ajánlat amit elfogadtam emailben bőven elég lenne ahhoz hogy felmondjak.

2019. dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!