Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki már most a jövő nyári...

Aki már most a jövő nyári utazását köti le az honnan tudja hogy épp akkor és úgy kap szabit ahogy az utazást lekötötte?

Figyelt kérdés

Nem kicsit merész ez? Lekötni a 20-as nyári utazást már most, úgy hogy a céggel munkahellyel nem egyeztetnek. Honnan tudják hogy épp úgy és akkor kapnak szabit majd?

Akit megkérdeztem annyit mondott erre vagy elengednek vagy betegállomány és úgy megyek.

Hát merész.

És ha már vissza se kell menni a „nagy betegségből“? Az is benne van a pakliban.


2019. dec. 29. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 A kérdező kommentje:

" 1 ember lehet szabadságon, és én vagyok, aki ezt az időpontot már "fogja""



De vajon honnan jön a tévhit hogy bárkit is érdekel te mit "fogsz" időpont terén?


Mi van ha azt mondom neked, vannak a cégnél privilegizált helyzetű puncsosok akik akkor mennek amikor csak akarnak és ha épp miattuk borul a te hónapokkal korábban lekötött szabin hát így jártál kutyát se érdekli... el fel se merül?



Te lekötött a júliust már most, van aki meg (a puncsos) gondol egyet és júliusban benyögi akkor én szabira mennék- és másnap elmegy. Neked meg borul a már januárban lekötött szabid.

Na akkor mi van?

2019. dec. 29. 18:09
 12/76 anonim ***** válasza:
91%
Normális munkahelyen ebből nem csinálnak problémát, elengedik az embert bármikor szabadságra, a lényeg, hogy ne mindenki egyszerre menjen el. Nyilván, akinek már van lefoglalt programja, és szólt előre, hogy menne szabira, ő előnyt élvez, a többiek majd úgy tervezik a saját szabijukat, hogy vagy előtte vagy utána veszik ki, hogy mindig legyen valaki az irodában. Ebből még soha nem volt gond egy évben sem.
2019. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
30%

11#

Elmegyek nyaralni, a cég meg ottmarad ember nélkül, ez van. Ha kirúg, akkor pihizek otthon egy hetet, aztán megyek a következő helyre. Annyi tartalékom mindig van, hogy azt az egy-két hetet kibírnám amíg találok új melót.


De szerencsére nem ilyen trágya helyen dolgozom és mivel nincs a helyemre másik ember, ezért a főni nagyon besz_pná, ha én lelépnék

2019. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
Normális emberek meg tudják beszélni ezt egymással. Nálunk 8 nő dolgozik, ketten vagyunk főnökök, mindenki írásba jelzi nekünk, mikor menne szabadságra, dátummal együtt mi ezt tudjuk, ki mikor szólt. Sosincs ebből probléma
2019. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 A kérdező kommentje:

" ő előnyt élvez, „



Az biztos hogy vannak akik előnyt élveznek. Ők a főnöki csókosok puncsosok akiknek mindent szabad.

Itt a példa a két ünnep közöttre: jött az ukáz hogy szabi stop van dec 27 - jan 2 közt senki se lehet szabin. X kollega meg szól: szabin leszek. És azt hogy ? Hát megbeszélte a főnökkel.

De miért hát nem az volt a duma hogy senki....válasza: hát NEKED nem lehet, NEKEM IGEN.

Ja értettem.



"Normális emberek meg tudják beszélni ezt egymással.“



AKKOR NEM ÉRTED A LÉNYEGET! Nálunk meg olyan emberek vannak akik bár meg tudnák de NEM AKARJÁK megbeszélni senkivel. Miért? Mert csókosok és tudják úgyis az lesz amit ők akarnak nulla következménnyel!

A mezei melós ha szabit akar akkor 15 nappal korábban és írásban és majd elbíráljuk és majd válaszolunk....

A puncsos csókos? Reggel beszól telefonon hogy „akkor mától szabin vagyok jó..... „ válaszra se várva katt leteszi!

Ez így megy „jobb“ helyen.

2019. dec. 29. 18:24
 16/76 anonim ***** válasza:
88%

Akkor nyolcvanadjára is leírom.

Keress másik helyet, vagy fogd be a pofád!

2019. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen munkahelyet ott kell hagyni.

Ahogy már írták, most szerencsére olyan időszak van, hogy aki, keres az talál. Esetleg a keleti országrész neccesebb, de azért általánosságban elmondható, hogy most van munka.

2019. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 A kérdező kommentje:

"Az ilyen munkahelyet ott kell hagyni."



Mi a gari arra hogy X új hely jobb lesz? MI van ha még rosszabb?


Itt be vagyok jelentve nincs simli a bérekkel. A pénz szar de legalább fehér és időben jön. Van olyan ismerősöm aki még ezt se mondhatja el.

2019. dec. 29. 18:46
 19/76 anonim ***** válasza:
91%

18#

Ha szarabb, akkor mész a következő helyre. A próbaidő alatt nyugodtan felmondhatsz, ha bármi nem tetszik.

2019. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
91%

Mi is a napokban fogjuk intézni a jegyet és a szállást is.

Az ok nagyon egyszerű. Ha most lefoglalom akkor jóval olcsóbb mintha várnék mondjuk Április vagy Május végéig.


Ha meg nem engednek el akkor időben megköszönöm a lehetőséget és az utazás végeztével megyek egy másik helyre.


Ha van egy szar melód akkor főleg nem kell attól tartanod, hogy mi lesz ha nem enged el.

Nem kell problémázni, meg kell mondani, hogy ha nem mehetsz szabadságra akkor keressen mást.


Ha nem vagy rákényszerülve ( gyerek, állandó kezelést igénylő betegség) akkor ne add az életedet másnak csak azért, hogy ő profitot termeljen vele.


Igen is szükség van a pihenésre és nem akkor amikor a munkáltató jónak látja.

2019. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!