Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki már most a jövő nyári...

Aki már most a jövő nyári utazását köti le az honnan tudja hogy épp akkor és úgy kap szabit ahogy az utazást lekötötte?

Figyelt kérdés

Nem kicsit merész ez? Lekötni a 20-as nyári utazást már most, úgy hogy a céggel munkahellyel nem egyeztetnek. Honnan tudják hogy épp úgy és akkor kapnak szabit majd?

Akit megkérdeztem annyit mondott erre vagy elengednek vagy betegállomány és úgy megyek.

Hát merész.

És ha már vissza se kell menni a „nagy betegségből“? Az is benne van a pakliban.


2019. dec. 29. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
100%
50: Na meg azt elég röhejes elképzelni, hogy majd a világ túlsó végére utazott dolgozót a főnök kötelezi, hogy saját zsebből cseréltesse korábbra a visszaút dátumát. És ha nincs neki erre külön többszázezer forintja? Akkor potyautasként kapaszkodjon fel a repülő poggyászterébe vagy ilyesmi, ha nem akarja, hogy kirúgják?
2019. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 A kérdező kommentje:

" Na meg azt elég röhejes elképzelni, hogy majd a világ túlsó végére utazott dolgozót a főnök kötelezi, „


Egyáltalán nem röhejes mert kihagyod a számításból az elemi dolgot.

Hogy a főnök nem azért kötelezi a visszajövetelre mert kell neki a melós hanem épp azért mert nem kell neki és ez egy remek indok a fegyelmivel történő azonnali hatályú felmondásra.


Uis

a) a visszarendelés szabiról jogszerű

b) a ktg az térítendő ugyan de UTÓLAG (és ez nem jogszerűtlen)

c) és ha a melós ennek nem tesz eleget akkor tálcán kínálja a támadhatatlan felmondási okot


mert mi van ha csak az a cél hogy fogást találjunk a melóson amivel „jogszerűen „ kivághatjuk?


Vagy ez magas mindenkinek ez a képlet?



"Rohadtul nem érdekel minket az MT, „



De az majd érdekel ha az Mtre alapozva a cég kártérítési per aggat a nyakadba mert kárt okoztál neki azzal hogy a visszarendelése ellenére nem mentél vissza.... az majd érdekelni fog! Amikor megjön a bírósági idézés na akkor majd nem a vállad vonogatod!

2019. dec. 30. 13:58
 53/76 anonim ***** válasza:
Az volt már, hogy a kérdés csak kitaláció, reakcióteszt? A kérdező hol iskolában dolgozik, hol cégnél, hol diák, hol szülő, hol állandón munkát kereső, hol a "trágyadomb" helyét féltő és soha el nem hagyó dolgozó karakter, vagy épp bármi más. A lényeg, hogy valamilyen morálisan megkérdőjelezhető, de az azonosulás miatt hétköznapinak tűnő történetet kreáljon, ami alatt lehet vergődni a következő tiltásig. Ezeknél a kérdéseknél az életszerűséget rég nem kell vitatni, mert nem is erről szólnak.
2019. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
100%

Ne magadból indulj ki. Az átlagember nem olyan hülye.


Ha a világ másik felére utazik, nem veszi fel a telefont a főnökének, így az nem tudják visszarendelni.



Sok helyen dolgoztam gyárakban, de még sehol senkinek nem volt gondja a lefoglalt nyaralás szabadságkiadásával. Ez a te agymenésed! Nem kell hazudozni ennyit, úgy se hitte el neked senki. Nem tűnt fel?

2019. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 A kérdező kommentje:

" Nem kell hazudozni ennyit, úgy se hitte el neked senki. Nem tűnt fel?“


Szerinted ez engem mennyire érdekel? Szted ez nekem szempont?


Rusztikusabban: szted milyen magasról... ?

Hm?


Bírom amikor valaki önnön személyiségét túldimenzionálja. Szted az nekem érv hogy te mit hiszel el? Pont telibesz***om.

2019. dec. 30. 15:09
 56/76 remetdol ***** válasza:
100%

"amikor valaki önnön személyiségét túldimenzionálja"


Most ez csak rág igaz.

2019. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
100%

# 54/


Nagyon sajnálom balázskát, hogy ilyen sz.r álproblémákon rugózik naphosszat... :-DDD

És eszébe se jut, hogy szabadság alatt akár a wc-ben lehúzhatja a telefonját, és akkor nem lehet elérni... :-D


Az ilyen biorobot, amilyen ő, soha nem kap olyan (felsővezetői) állást, ahol kötelező a szabadság alatt is elérhetőnek lenni...

2019. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 A kérdező kommentje:

" hogy szabadság alatt akár a wc-ben lehúzhatja a telefonját, és akkor nem lehet elérni.."



És ha nem vagyok elérhető a szabi alatt és a főnök azzal vár szabi után az ajtóban hogy ne gyere már be, itt az utolsó béred ki vagy rúgva akkor mi van?

HM????


(Miért rúgna ki? Mert nem voltam elérhető.... és ne jöjjünk a szar maszlaggal hogy nem kötelességem....hát nem. És ezt a főnök milyen magasról szarja le?)


Na? Szuperokosok?

2019. dec. 30. 17:54
 59/76 anonim ***** válasza:

Muti a munkaszerződésed vonatkozó részét! Fényképezd le!

Ahol le van írva, hogy még klinikai halál esetén is elérhetőnek kell lenned! :-D :-D :-D


Szerintem hagyd abba, mert már nagyon belelovalltad magadat a mesébe.


Ha valóban ilyen munkahelyed van, még egy félnótás ember is odébbállt volna, de jó régen! Kb. a munkábalépés másnapján. :-D

2019. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 A kérdező kommentje:

", még egy félnótás ember is odébbállt volna, de jó régen!"


Mégis van itt egy 10+ fős törzsgárda akik egyike se az utóbbi 8-10 évben érkezett.

2019. dec. 30. 18:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!