Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki már most a jövő nyári...

Aki már most a jövő nyári utazását köti le az honnan tudja hogy épp akkor és úgy kap szabit ahogy az utazást lekötötte?

Figyelt kérdés

Nem kicsit merész ez? Lekötni a 20-as nyári utazást már most, úgy hogy a céggel munkahellyel nem egyeztetnek. Honnan tudják hogy épp úgy és akkor kapnak szabit majd?

Akit megkérdeztem annyit mondott erre vagy elengednek vagy betegállomány és úgy megyek.

Hát merész.

És ha már vissza se kell menni a „nagy betegségből“? Az is benne van a pakliban.


2019. dec. 29. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
83%
ugy kapok ahogy kerem
2019. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
79%

"Normális emberek meg tudják beszélni ezt egymással.“


AKKOR NEM ÉRTED A LÉNYEGET"



Miért kaptad fel a vizet? Normális emberekről volt szó, nem rólatok.

2019. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb utazási irodánál így van, hogy minél hamarabb lefoglalod, annál jobb az ár mondjuk. Plusz ez egy olyan dolog, amit lehet tudni úgy gondolom. Gyáraknál mindig ugyanakkor van. Plusz, nyilván lesz szabadságod nem? Szólni is lehet előre, hogy ekkor meg ekkor megyek. Meg azért ennyire szoktak rugalmasak lenni egy munkahelyen is, mert ezzel, hogy sokan előre foglalnak, egy fejesnek tisztában kell lenni, ha nem egy agyhalott.
2019. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:

2022 január közepéig leadtam már a szabi kérelmeket, minden leokézva.

Alkoholista semmirekellőknek nem adnak olyankor szabit, amikor ők akarják. Evvan.

2019. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:

"Alkoholista semmirekellőknek“



Nálunk egy alkesz van, és az a főnök maga. Rajta kívül itt alkesz az nincs.

De ő egymaga felér a piálás terén 10 másikkal, sztem az életének elmúlt 40 évében nem volt józan napja (most 70 felett van az ürge, állítólag akkor kezdett keményen piálni mikor 30 akárhány évesen leültették csalásért még az átkosban).

Az is szép ha belegondolunk egy sittes főnök. Pont ide való, szemét a szemétdombra.

2019. dec. 29. 21:15
 26/76 anonim ***** válasza:
Te kis buta...
2019. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg már csak annyit tudok mondani, hogy vagy megszoksz vagy megszöksz.

Ha azt mondod, nem akarsz munkahelyet váltani, akkor meg ne nyafogj itt.

Egy igazi nyaralást egy évvel vagy min. fél évvel előbb le kell foglalni.

2019. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 A kérdező kommentje:

"Egy igazi nyaralást egy évvel vagy min. fél évvel előbb le kell foglalni.


Akkor vissza az elejére.

És mi van ha én lefoglalom fél évvel előre a főnök rábólint, majd 1-2 nappal előtte közli hogy sztornó emberhiány van nem mész sehova. Akkor mi van?

Van itt kollega nem is egy akivel ez így ahogy írtam, megtörtént. És mi lett belőle? Választhattak hogy állás vagy nyaralás. AZ állást választották, én is azt tettem volna a helyükben. Mi mást tehettek volna.

2019. dec. 29. 21:31
 29/76 anonim ***** válasza:
93%

"Mi mást tehettek volna."

Mondjuk hálát adnak istennek, hogy elszabadultak aról a trágyadombról, aztán nyaralás után keresnek más melót

2019. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 A kérdező kommentje:

"Mondjuk hálát adnak istennek, hogy elszabadultak aról a trágyadombról,“


???? Miért szabadultak volna el? Azóta is itt vannak, hol máshol lennének .

írtam is magamat idézem:"Választhattak hogy állás vagy nyaralás. AZ állást választották“


Mégis miből gondoltad h szabadultak? Itt vannak, itt is maradnak.

2019. dec. 29. 21:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!