Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki már most a jövő nyári...

Aki már most a jövő nyári utazását köti le az honnan tudja hogy épp akkor és úgy kap szabit ahogy az utazást lekötötte?

Figyelt kérdés

Nem kicsit merész ez? Lekötni a 20-as nyári utazást már most, úgy hogy a céggel munkahellyel nem egyeztetnek. Honnan tudják hogy épp úgy és akkor kapnak szabit majd?

Akit megkérdeztem annyit mondott erre vagy elengednek vagy betegállomány és úgy megyek.

Hát merész.

És ha már vissza se kell menni a „nagy betegségből“? Az is benne van a pakliban.


2019. dec. 29. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam, hogy egy igazi nyaralást min. fél évvel előre le kell foglalni.


Hát én erre azt mondanám, hogy már pedig én akkor is elmegyek, vagy szabira, vagy betegszabira. Ha azt mondja kirúg, akkor keresek másik munkahelyet. Normális végzettségem van, egy hónap alatt találnék munkát, addig meg van tartalékom, amiből meglennék.

Ennyi, én ezt tenném. Hogy te hülye vagy az a te bajod.

2019. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
100%
Munkaközvetítőnek dolgozom. Mindig jóváhagyják a szabadság- és szabadnapkérelmeimet. Amikor én nem vagyok, egyszerűen küldenek mást helyettem.
2019. dec. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy te Balu vagy? Akkor úgy készülj, hogy nyáron majd neked és a tanárkollégáidnak kell az iskola karbantartási-felújítási munkálatait végeznetek. Hisz nemrég írtad, hogy most havat akarnak veletek lapátoltatni, spórolnak a pénzen, nem vesznek fel külön karbantartómunkásokat.
2019. dec. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
100%

# 37

Ha visszarendel a szabadságról, akkor neki kell állnia a rendkívüli utazási költséget!

Nehezen tudom elképzelni, hgoy egy munkáltató kifizessen mondjuk félmillát azért, hogy téged visszarendeljen a Karib-tengeri szigetről.... :-DDD

2019. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
100%
Bazsi, ez véletlenül nem az a kollégád, aki idén nyáron is bemondásra, táppénzes papír nélkül volt otthon 3 hetet, mer' ő depressziós, közben meg Spanyolországból, a tengerpartról tett közzé képeket? Mert akkor tudhatnád, hogy neki lehet ilyet. Sőt, mindenkinek lehet ilyet, az egész cégnél csak téged szívatnak, mindenki más csak dísznek jár be, egyedül te dolgozol.
2019. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 A kérdező kommentje:

"Ha visszarendel a szabadságról, akkor neki kell állnia a rendkívüli utazási költséget!"



Így van. PAPÍRON..... és mi van a valóságbna akkor ha visszarendel de nem fizet semmit, te meg választhatsz hogy vagy ugrálsz(bíróság) és akkor talán fizet de egyben kirúg, vagy kussolsz és akkor nincs pénz-de legalább az állás marad.


Na szerinted átlagmelós melyiket választja majd? Az UTÓBBIT!

2019. dec. 30. 12:39
 47/76 anonim ***** válasza:
100%

"Na szerinted átlagmelós melyiket választja majd?"


Az átlagmelós nem kerül ilyen helyzetbe, mert nem csak papíron van így, és szakemberhiány van.


Az hogy teveled azt csinálnak amit akarnak, a te szegénységi bizonyítványod.

2019. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 A kérdező kommentje:

"és szakemberhiány van.“



És az átlagmelós az szerinted SZAKEMBER? vagy az átlagmelós két keze- lába agya semmi valaki aki kb semmihez se ért csak ahhoz ami betanítottak neki? Hol szakember egy átlagmelós ne röhögtess.

2019. dec. 30. 12:52
 49/76 anonim ***** válasza:
100%

De most mi a gond kérdező? Azért mert neked szar legyen másnak is az ?


Kapjál be egy szem nyugtatót vagy kettőt ahogy érzed, sétálj egyet a friss levegőn és ide ne gyere vissza soha.

2019. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, rajtad nem lehet segíteni.

Elmondtuk hogy ha a fél évre előre bejelentett szabival problémázik a cég, akkor kiröhögjük, elmegyünk nyaralni, aztán miután visszaértünk keresünk új helyet, nem probléma.

Rohadtul nem érdekel minket az MT, meg semmi egyéb hasonló. Korrekten fél évre előre szóltunk hogy mikor megyünk el, ha fél év alatt ennek ellenére nem sikerül megszervezni nélkülünk a cég életét akkor az nem a mi bajunk. Az ilyet azonnal és gondolkodás nélkül otthagyjuk, keressenek másik szerencsétlent akibe kedvük szerint beletörölhetik a lábukat. Olyat mint te (bocs...).

2019. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!