Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy érdemes tálalni a főnökne...

Hogy érdemes tálalni a főnöknek hogy van egy jobb ajánlatom, és vagy megadja ő is vagy kalap kabát?

Figyelt kérdés

Hogy érdemes ezt kulturáltan tálalni? Találtam egy másik helyet és ugyan irtózom az új helyektől de többet ajánlanak, így vagy megadja ő is azt a többet és maradok vagy kalap kabát.

Ezt kéne kulturált formába önteni.


2019. dec. 31. 17:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
ETESD A TROLLT !
2019. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Jól van ez így? ***** válasza:

Hogy az istenbe adná meg, ha 8 év után még pulykapénzt se kaptok. Dehogy kaptál te jobb ajánlatot nincs más csak a közmunka. Voltál te már diák is aki nem ment el az ünnepségre, de vitt igazolást, a tanár meg hőbörgött, mint ahogy te szoktál.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

2019. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Tegnap végre bementem a főnökhöz és nagyon határozottan fizetésemelést kértem.

- És hogy sikerült megegyezni?

- Kompromisszumos megoldás született...

- ???

- A fizetésem nem emelkedik, én meg cserében maradhatok

2019. dec. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%

Mi a különbség a börtön és a munkahely között? Ha jobban belegondolsz:

A börtönben az időd nagy részét egy 2.5 x 3 méteres cellában töltöd.

A munkahelyen időd nagy részét egy 2 x 2.5 méteres irodában töltöd.

A börtönben naponta háromszor kapsz ételt.

A munkahelyen egyszer ehetsz délben, akkor is neked kell fizetned érte.

A börtönben enyhítik a büntetésedet, ha jól viselkedsz.

A munkahelyen ha jól viselkedsz, még több munkát kapsz.

A börtönben az őr nyitja, zárja az ajtót neked.

A munkahelyen mindenféle kulcsokat meg kódkártyákat kell magaddal vinned, az ajtókat is nyithatod egyedül.

A börtönben nézheted a tévét és játszhatsz másokkal.

A munkahelyen megszidnak, ha tévét nézel vagy másokkal játszol.

A börtönben saját WC-d van.

A munkahelyen meg kell osztanod másokkal.

A börtönben meglátogathat a családod és az ismerőseid.

A munkahelyen rosszallva néznek rád, ha a családdal vagy ismerőseiddel beszélsz.

A börtönben az ellátásodat az adófizetők fizetik, míg neked dolgoznod sem kell.

A munkahelyen mindenért fizetned kell, míg az általad befizetett adóból tartják el a börtöntöltelékeket.

A börtönben a börtönigazgató egy szadista idióta.

A munkahelyen az a különbség, hogy ott az ilyet főnöknek hívják

2019. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szépen besétálsz a főnökhöz, megkérdezed van-e egy perce. Mondja, hogy igen, akkor mondod, hogy úgy alakult, hogy akadt egy munkalehetőség a másik cégnél, ahol többet ajánlottak, és emiatt fel szeretnél mondani.

Na itt két lehetőség fordul elő:

Vagy totál nem is akar marasztalni, és azt mondja, oké, akkor írjuk alá a papírokat aztán csá.

Vagy meglepődötten pislog egyet-kettőt, aztán megkérdezi, ő mit tehetne azért, hogy maradj. Akkor itt kell előállni azzal, hogy igazából te itt jól érzed magad, de kevesled a fizut, és ha tud ajánlani annyit, amennyit a másik hely, akkor maradnál. Aztán megmondod a konkrét összeget, ő meg vagy azt mondja, hogy igen vagy azt, hogy nem.

Ennyi.


A lényeg az, hogy úgyis a több fizut fogod keresni, vagy itt vagy az új helyen, az már mindegy.

Nyilván ezt csak úgy érdemes eljátszani, ha TÉNYLEG van egy új hely, ahova BIZTOS is, már hogy felvesznek.

Mert ha az egész csak kamu, akkor könnyen két szék közül a pad alá eshetsz!

2019. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

2Na itt két lehetőség fordul elő:


Vagy totál nem is akar marasztalni, és azt mondja, oké, akkor írjuk alá a papírokat aztán csá."



Sztem ez lesz és tényleg jó hogy van másik opció.

2019. dec. 31. 19:55
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kaptál megfelelő választ a kérdésedre ?
2019. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez egy ultimátum. Pontosan így lehet előadni. Felvázolod a lehetőségeket. Megmondod, hogy szívesen maradnál, ha itt is megbecsülnek, és van X idejük dönteni róla 🙂


Ez a legjobb módja a fizetésemelés kérésének, ha már konkrét ajánlatot tudsz felmutatni máshonnan.

2020. jan. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Esetleg a főnököd most szilveszterkor nem rúgott be úgy, hogy azt hitte, ma munkanap van, és hívogatta végig a dolgozókat, hogy miért üres a munkahely?
2020. jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek üzenem a 8. alatti kérdésére:

Valóságot írtam, de én nem most járok egyetemre, hanem közel 55 éve kaptam az oklevelemet, külföldön. Ettől függetlenül a Te főnöködre is alkalmazható, amit én a tanáraimról írtam. Ismerni kell a reakcióját a feltett kérésekre.

2020. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!