Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennétek vagy maradnátok ezen...

Mennétek vagy maradnátok ezen a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Kis település, irodai munka, helyben nincs sok lehetőség. A főnök szörnyű,miatta az elmúlt két évben csaknem 20an mondtak fel, megfagy körülötte a levegő, mindenki utálja, szörnyű a stílusa.nem segít,egy emberi szót nem kapunk tőle. Légkör: kevesen vagyunk, lehetne családias,de mindenki jól eluldogel az irodájában,nem sokat szólunk egymáshoz. Annyit azért beszélünk,hogy tudom,hogy mindenki felmondana legszívesebben,de nincs más lehetőség. Fizu: nettó 150, relatíve kevés, lehetne több is . A munkaidő jó, hétvége ünnepek szabad, péntek rövidített nap. Amúgy hamarosan családot tervezünk párommal, már benne vagyok a korban,de úgy érzem,már nem tudom kivárni ezt az időt sem.. meg persze a gyerek se tudni,milyen könnyen fog össze jönni.. szinte minden nap gyonorideg,ha lehet, hozzá se szólok a főnökhoz . Van több év folyamatos munka viszonyom,nem tudom meddig kapnék állás keresésit és kb mennyit.. leírtak alapján ti mennétek?
2020. jan. 8. 10:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bennem is megfogalmazódott az is amit előző írt.

Volt már a rokonságban koraszülés stressz miatt. Gondold meg.

2020. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. A környéken van más meló? Szerintem állj neki keresgélni és lehet, hogy találsz. A végzettséged mi?


Saját példa: Fiatal vagyok, érthetően kicsit más helyzet. Nálunk is fura a főnök, kiskirálykodik, de azért nem nagyon lép át bizonyos határokat. Egyre inkább érzi, hogy nehezen jönnek új emberek, szóval felméri, hogy ki milyen és úgy kezeli. Én pl. huszonéves vagyok, nemsokára diplomás és tudja, hogy mobilis. A fiatalok többsége az, szóval minket nehezebben fog meg, mert visszaszólunk és hasonlók. És van is eredménye.

Ezzel szemben az idősebbek többsége tudja, hogy már nehezebben találna új munkát, ezért teljesen meghunyászkodnak, pedig elég lenne néha visszaszólniuk.

2020. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Keress új állást. Az egyik ismerősöm azért nem mondott fel, mert gyereket szerettek volna, és bár utálta a munkáját, nem keresett újat, mert gondolta a gyerekig jó lesz... Hát, 4 évet vártak a babára. Ő pedig a próbálkozások közepette azért nem mert váltani, mert fél hogy pont akkor fogan meg a baba, amikor ő menne az új helyre és kirúgnák még próbaidőben, ha kiderülne.


Szóval ha még nem most tervezitek a babát, szerintem válts, egy új, kevésbé stresszes környezetben akár a teherbe esés is könnyebb lehet majd.


Azért én a közeli városokban is körülnéznék, persze be kell járni, de egy jobb munka miatt nekem megérné. Mondjuk én Budapesten élek, városon belül is utazok most 70 percet a munkahelyemre... Nem kellemes, de a munkát imádom, az úton pedig lefoglalom magam (olvasás, netezés, rejtvény)

2020. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!