Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha a munkatársai...

Mit csináljak ha a munkatársaim megtudták hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem beszéltem róla, nem is reklámozom magamról, magánéletemről alig osztok meg dolgokat. Viszont a városban este felé amikor a párommal csókolóztam, az egyik munkatársam épp arra járt és látta, majd elpletykálta a többinek munkaidőben. Aztán az egyik bejött a műhelybe és kérdezi hogy "Feltennék egy kérdést ha nem gond. Amúgy nekem semmi bajom vele meg a te magánügyed.". Mondom hogy ennyit ne kerteljen, kérdezzen inkább egyenesen. Aztán kérdi hogy "Igaz hogy te a fiúkat szereted?". Rendesen zavarban voltam, látszott is rajtam hogy igen csak ideges lettem, remegtem és levert a víz. Annyit feleltem hogy "Erre inkább nem válaszolok semmit.". Amikor végigsétáltam benn, rendesen néztek, még a beszélgetések is abbamaradtak, szinte síri csend lett. Valaki szerint fotó is van, bár egyelőre nem kezelem ez utóbbit kész ténynek. Most mi lesz ezek után a munkahelyemen hogy tudják rólam?

26/F



2020. jan. 19. 04:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%
Ki kell várnod, hogy mi lesz ebből. Ezt most még nem lehet megmondani. Lehet, hogy ezek után nem fogod jól érezni magad velük, ha mérgezővé válik a viselkedésük, akkor váltanod kell. Mindenesetre sokan tudják ezt ma már értelmesen, felnőttként kezelni, meg fogod találni a helyedet, akárhogy alakul.
2020. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk kolleganőmről derült ki hasonló módon, hogy leszbikus. Napokig erről beszélt kb.mindenki, volt, aki nem akart vele dolgozni, de a többség normálisan kezelte. Viszont tény, hogy azóta ha kedves egy nővel és esetleg 1 alkalomnál többször látják beszélgetni őket egyből megy a találgatás, hogy vajon a másik fél is az-e. Sajnálom, hogy még mindig itt tart az emberek egy része, de szerintem emiatt ne mondj fel, ha szereted a helyet. Ne vedd magadra, ha valakinek emiatt megváltozik a viselkedése.
2020. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
keress másik munkát, baráti jótanács. máshol kevesebb a fizetés? szerintem még abból is találsz jobbat.
2020. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem teljesen tartozik ide, de az nagyon jó lenne ha valaki igyekszik a munkáját tisztességgel elvégezni, nem az fog számítani hideg vagy meleg-e , hanem az hogy elismert munkaerő, de félek még vagy 20 év kell ehez ide eljutni, addigra már kedves kérdésfelvető te sem leszel fiatal, addigra ez remélhetőleg már nem lesz kérdés ez a mai kérdés...
2020. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!