Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért provokatív ha azt...

Miért provokatív ha azt mondtam a főnöknek azért nem megyek szombaton túlórázni mert a maszek melómmal 3x annyit keresek egy nap?

Figyelt kérdés

A főnök ki van akadva provokátornak nevezett pedig full őszinte voltam. Szombatonként extra túlóra van ami ugye nem kötelező de ismerjük a szitut erősen ajánlott.

Én sose maradok. A főnök rákérdezett miért nem.

Én őszintén megmondtam azért nem mert eredeti szakmám szobafestő és mivel máskor nem érek rá így hétvégén szombat-vas vállalok maszek melókat. És ezzel a maszek melóval 1 nap alatt legalább 3x annyit keresek mint amit ő túlórával együtt is adna.

Van hogy 1 nap akár 50-80.000-et is, ami nem 3x hanem 5x annyi mint az itteni napi bér.

Ezt így tisztán és őszintén elmondtam neki.

Erre kiakadt. De nem értem mégis milyen választ. Nyilván oka van annak hogy szombatra sose maradok ott. Pl az hogy másutt sokkal jobban keresek így nem áll érdekemben itt maradni.

Mit kell ezen kiakadni?


2020. jan. 19. 21:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Anno rúgtak engem ki hasonló hozzáállás miatt (hétvégente annyit kerestem, mint amugy hétköznap), akkor eléggé felcseszett, de utólag hálás vagyok, hogy nem kell azon a trágya helyen güriznem.
2020. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ez milyen kamu szagú kérdés már. Ha ennyivel jobban fizet a szobafestős munkád akkor miért nem csinálod teljes munkaidőben?
2020. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

---Ha ennyivel jobban fizet a szobafestős munkád akkor miért nem csinálod teljes munkaidőben?---


Azért mert nincs annyi festő munkája, hogy főállásban abból éljen. Egy maszeknak rengeteg a kifizetni valója az állam felé. És ha kevés a munka, akkor nem éri meg vállalkozónak lenni.

2020. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!