Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen szemetek az...

Miért ilyen szemetek az emberek, hogy fogadásokat kötnek rám?

Figyelt kérdés
Sajnos vannak házassági gondjaim, mely miatt többször egyik vagy másik kolléga karjai között kerestem vigaszt. Most visszajutott hozzám, hogy a hátam mögött már arról beszélnek, hogy legközelebb vajon kivel fogok lefeküdni, és még fogadásokat is kötöttek rám. Hogy lehetnek emberek ennyire szemetek? Már a felmondás is az eszembe jutott.
2020. jan. 25. 08:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Csöbörből vödörbe, rossz házasságból a kollégák ágyába menekültél (ami - természetesen -kitudódott).

Ha tudsz, válts munkahelyet és ottan kezdd az életed tiszta lappal.

2020. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha házassági gondjaid vannak, azt nem félrek_rással lehet helyrehozni!

2. Ha a férjed mellett szeretö(ke)t akarsz tartani, ne a munkahelyen keresgélj.

3. Ha meg onnan szedtél össze valakit, akkor utána ne a következö kolléga legyen az új szeretö, és föleg ne egymás után többször.

4. Ha valaki így viselkedik, hogy aki hajandó lefeküdni vele a munkahelyen, azzal minddel megteszi, ne csodálkozzon, ha r_bancnak nézik.

5. Ha meg ilyen vagy, akkor legalább annyi szórakozásuk lehet, hoyg ki nyeri meg a fogadást!

2020. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Csalod a férjed kiskrv@
2020. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%

"Ha jól értem, épp széthullóban a házasságod, és ennek ellenére csalod az asszonyt fűvel-fával?


Már nem azért, de én megvetnélek, ha ez tényleg igaz lenne. szóval a fogadások (habár undorító tárgyuak) sem elítélendőbbek mint te."


:DDDDDDDDDDDDDDDDDD Ennyire nem lehetsz retard, hogy azt hiszed, hogy a nők egymással fogadnak, hogy melyiket döngeti meg következő alkalommalXXXDDDDDD

2020. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!