Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkaadók miért mindig a...

A munkaadók miért mindig a munkások fizetésén spórolnak más költségekre hivatkozva?

Figyelt kérdés
Új helyen vagyok harmadik hónapja és a főnöknő alapjában véve korrektül viszonyul hozzánk.Nem bánt bennünket ha hibázunk.De a fizetéssel eléggé késik a múlt havi második részét most fogjuk megkapni.Az való igaz,hogy vannak kiadásai ennyi belelatasom már van a dolgokba.Csak szinte mindenhol úgy van hogy a munkások azok akiken megszorításokat csinálnak.útiköltséget még egyáltalán nem kaptam.Harom hónapot teljesen én fizettem.Mostmar a negyedik hónapot nem fizetném és akárhogy is van felhozom neki,bár mondta most csak arra koncentrál kifizessen bennünket és más kiadással most nem foglalkozik.Azt nem értem ha valakinek anyagi nehézségei vannak hogy tud költekezni,nagy lábon élni.Ebedet,kifacsart narancslét...stb. rendelni.Céges telefonokat vásárolni előfizetésre.Vagy az ilyen embereknek meg van a biztos anyagi hátterük amit nem adnak fel és a céges dolgokra is meg van az a keret amit rászánnak és nem keverik bele a saját családi kasszát?

2020. febr. 21. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

mert azokon lehet, a többségnek úgyis csak a szája jár. Viszont ah az áramot nem fizeti, akkor azt kikapcsolják.


Volt munkahelyemre mikor bekerültem, már az első nap azt hallgattam 1 munkatárstól, hogy "milyen tré hely".. ennek idestova 6 éve, már rég nem dolgozom ott.. ő még mindig ott van.

2020. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem a szam jar, eleg hamar ott hagyok egy helyet, ha nem ugy bannak velem ahogy kellene.

Volt, hogy mar interjunal felalltam. 30 percet varakoztatott a no. Nem koszonom. Ez akkor reszemrol targytalan.

Hazudott a fonok a munkamennyisegrol? Masnap mar be se mentem.

Es sorolhatnam.

2020. febr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Úgy tud költekezni, hogy ha KFT (van többféle cégforma), akkor korlátolt felelősséggel bír, ha becsődöl, de ez nem jelenti azt, hogy polgári peres úton nem szopathatják őt szénné az egykori munkavállalói.


Hiszen aki egyszer vállalkozó volt az vagy strómanok nevére szórt szét mindent és nincs a nevén semmi, de ez ritka, mert nehéz az üzleti életben megbízható, becsületes bizalmast találni.


Esetenként viszont viszi a NAV a kocsit, megy a végrehajtó, rohamrendőrök meg kivágják az egykori, elárverezésre váró lakásából.


Úgyhogy a látszat néha csal. Autó meg telefon meg sokszor leírható adóból. Inkább erre menjen, mint stadionokra. Ráadásul presztízskiadás. Odaállít izzadtan, miután végig BKV-zott a városon vagy egy 20 éves Suzukival ki fogják őt röhögni. Ha odaállít egy menő kocsival, akkor nagyobb esélye van, hogy megbízást kap.

2020. márc. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!