Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A való életben hol vannak...

A való életben hol vannak azok, akik szeretnek dolgozni, szeretik a munkájukat?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 13:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a munkám, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy minden nap vigyorogva megyek be. Megyeszékhelyen dolgozom, nonprofit szektorban, normális, nem rossz, de nem is kiemelkedő fizetéssel. A munkámat érdekesnek, változatosnak és hasznosnak tartom.
2020. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én bp mellől ingázok naponta és szeretem a munkám
2020. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
57%
Na ilyen embert nekem is mutassanak már mert elmúltam 40 voltam 1000 helyen de én ilyet még sose láttam. Én csak citromba harapott pofájú embereket láttam.
2020. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%
#13 nem a gyártósor mellett 3 műszakban. A kollégáim közt vannak sokan akik szeretik amit csinálnak. Én is!
2020. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

15 évig dolgoztam egy munkahelyen, nagy imádattal, igazi lelkesedéssel, hűségesen, igazán kevés pénzért. Nem is munka volt, hanem hobbi, annyira szerettem még akkor is, ha nehéz volt, és néha rohadt megalázó.

Eredményes is voltam, jól dolgoztam, 90% feletti teljesítménnyel.

Aztán jött egy új főnök, akit ez nem érdekelt.

Különféle vén k*rvák véleményére hagyatkozva azt mondta, nem vagyok elég jó ember, és kirúgott.


Őszintén szólva nincs nap, hogy ne gyászolnám azt a munkát. Rosszabb, mint bármelyik szakítás, mert nem csak a fél életemet vesztettem el, de az önmagamba vetett hitemet is.


Viszont az élet megy tovább, és most új munkahelyem van. Itt szeretnek, és meg is becsülnek, rendes fizetésem van, és én itt is lelkiismeretesen dolgozom.

Már nem szerelem, de szívesen járok be oda.


Azt hiszem, én is az a karakter vagyok, aki szeret dolgozni, de valami eltört bennem, és már most nagyon várom azt a napot, amikor végre keserűség nélkül tudok visszatekinteni arra a 15 évre.

2020. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Laborban sejteket piszkalnak

:)

A munkaHELYEM viszont egyre fos..bb

2020. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

# 14



Az én ismerősi körömben sokszor egy bolti eladó jobban szereti a munkáját (és nem panaszkodik a munkaidőre), mint egy szoftverfejlesztő.

Többszörösen megtörtént eset.

2020. febr. 23. 22:12
 18/19 anonim ***** válasza:
Az álláshirdetések fényképein:D
2020. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én rendszergazdaként a szakmámat magát nagyon szeretem, az időnyomást (mindent tegnapra) és a gyűrűző szartengert ami az irodából konstans hömpölyög a szerverszobáig nem.

Minden munkának megvan az előnye és hátránya. Addig jó helyen vagy, ha mikor nehéz, de hatékony napot zársz, elégedetten mész haza, és nem kifacsart prostinak érzed magad.

2020. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!