Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek elég indok volt a...

Szerintetek elég indok volt a felmondásra, hogy már képtelen voltam tovább dolgozni az adott helyen?

Figyelt kérdés
Ez a munka teljes mértékben felőrölt. Minden nap végére iszonyatosan fájt a hátam, a nyakam, a lábam, minden testrészem. Olyan szinten fáradt voltam hogy este 9-kor már aludtam. Reggel 6 órakor már indultam a munkahelyre és délután 6-ra értem haza. Abban a kis időben, amit otthon voltam, sem tudtam semmit kezdeni mert ragadt le a szemem állandóan. A hétvége arra volt elég, hogy nagyjából kipihenjem magam annyira, hogy egy hetet le tudjak nyomni. A munkától annyira undorodtam hogy folyamatosan az járt a fejemben, még hajnalban is rendszeresen felriadtam és ezen agyaltam. Nem láttam értelmét sem a végzett munkának, ráadásul nem is szakmában voltam, utáltam az egészet. A fizetés nagyon alacsony volt, a vezetőség inkompetens, folyamatos káosz, fizetetlen túlórák (nem engedték beírni a plusz órát, viszont akkora elvárások voltak hogy képtelenség volt időben végezni). Erre gyűjtöttem hónapokig hogy fel tudjak mondani, legalább 3-4 hónapra elég megtakarításom legyen. Mit gondoltok, szerintetek jó döntést hoztam? Akárhogy gondolkozok, ezt nem bírtam volna már sokáig, inkább felkötöttem volna magamat.
2020. febr. 26. 17:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, magamnak, mert sokan azt mondják, hogy ragaszkodni kell a munkahelyhez addig amíg nincs másik, hiába nem bírod már csinálni, nem szabad otthagyni.
2020. febr. 26. 19:27
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennél megfelelőbb indok nem létezik kb
2020. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!