Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet abbol bajom ha közlöm a...

Lehet abbol bajom ha közlöm a vezetönek hogy azert nem tartottam be az utasitàsàt mert az helytelen?

Figyelt kérdés

Szoval kaptam egy utasitast.

Irjam meg xy ügyfélnek ezt meg azt.

Viszont a levél téves informaciokat tartalmazott.


En nem mertem erre rakerdezni a vezetesen ill azt sugallni hogy téveseket ir..ki vagyok en ugye hogy felülbiraljam.


Viszont nem akartam magàt a cégünket az ügyfelek elött olyan szinben felrüntetni hogy téves leveleket küldünk (nem kisstilü dologrol van szo hanem millios szamlakrol)

Igy szoval megküldtem a doksikat ugy hogy megindokoltam helyesen a részükre 2 sorban.


Erre jön fentröl hogy miert nem kérdezett akkor ha informaciohianya van vagy barmi miert irta felül a kiserö levelet amit utasitast adtam?


Most en ugyan megfogalmaztam erre egy szerény valaszt hogy nem tartom magam annak ugyan aki vezetöi utasitasokat csak ugy felülirhatna, de a cèget kepviselem és ha tévesnek gondolok vmit most azt mégis hogy tàrjam a vezets elè?


Magyaran hogy vilagitsak en arra ra egy vezetönek hogy hibazik?? Ezt teljesen szerenyen adatokkal stb alatamasztva irtam meg csak epp nem merem elküldeni..


Vagy nyeljem le hogy le vagyok cseszve miközben jot akartam?


2020. márc. 2. 12:52
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Gondoltam pont abbol lenne a baj ha szamonkerem a vezetést a tévedese miatt. Tekintve hogy ezt senki nem mereszelte. Akkor pont nekem maradtm hat en sem kertem belöle hogy en közöljem a vezetessel azt hogy hiba itt meg ott abban amit irt.


Mindenki sunyult.

2020. márc. 2. 14:21
 12/30 A kérdező kommentje:

10 jo hülye vezetö lenneö akkor


A felülbiralas màr csak az is hogy kiküldes elött szolok hogy nezze at amiket utasitasba ad. Teljesen erthetö hogy ezt senki nem akarja vàllalni.

2020. márc. 2. 14:22
 13/30 A kérdező kommentje:
A fönökömnek amugy is szoltam rola minden elött.
2020. márc. 2. 14:24
 14/30 anonim ***** válasza:

Ofotértnél szemüveg vásárlás akció volt mostanában (nem tudom, tart-e még).

Az egyik kupont egyből be is váltottam, a rendszer hibás adatokat hozott be a rendelésemhez, de úgy hibásat, hogy valaki másnak az adatait. Az ügyintéző sem jött rá, hogy mi volt a probléma. Stornózta a rendelést, újraindította, másodszori beolvasásra már a kupont felhasználtnak ítélte a rendszer, pedig nem használtam fel, csak szarul állították be, hogy a rendelés visszavonását ne vegye kuponfelhasználásnak. Ment egyből a boltvezetőhöz, és jelezte neki a problémát, aki meg tudta oldani, hogy megkapjam a kedvezményt, ez így volt helyes, ehhez a boltvezetőnek volt joga, úgy is van beállítva a rendszer, viszont a kolléga megtehette volna azt is, hogy rábeszél, hogy mondjak le az egyik kuponról, amibe természetesen nem mentem volna bele csak azért, mert szarul állították be a kupon elfogadását a programban.

2020. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, a te agyadban nagy baj van... de komolyan. Szerintem értékeld át kicsit a hozzáállásodat.
2020. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

A fönököm is meg a masik osztaly is meg mindenki agyàval van baj? SENKI nem mert szolni!!

Magukat minösitik az ilyen hozzaszolók.


Nàlunk nem olyan a szitu hogy szolok pl a festök fönökenek hogy hé Jozsi igy zöld lesz a fal biztos jo festéket hozzattàl?

Nem ilyen a kapcsolatrendszer!

2020. márc. 2. 14:52
 17/30 A kérdező kommentje:
Nèzzètek magasabb szinten! Ki az aki mondjuk a belügyminiszternek csak ugy bevàgnà hogy bocsesz par ponton hiba van, ugy itt meg ottezzel joformàn a vezetesre valo alkalmassàgát megkerdöjelezve???
2020. márc. 2. 14:55
 18/30 anonim ***** válasza:
Jól van, Balázska, itt az ideje lenyugodni, vegyél be egy Xanaxot.
2020. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Mert ezzel az kerül megkerdöjelezesre. A vezetöi alkalmassàga. Es nem kis boltocska meg fagyizo vagyunk eppen.
2020. márc. 2. 14:56
 20/30 A kérdező kommentje:
14 nem rendszerhiba hanem vezetöi sajnos.
2020. márc. 2. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!