Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet abbol bajom ha közlöm a...

Lehet abbol bajom ha közlöm a vezetönek hogy azert nem tartottam be az utasitàsàt mert az helytelen?

Figyelt kérdés

Szoval kaptam egy utasitast.

Irjam meg xy ügyfélnek ezt meg azt.

Viszont a levél téves informaciokat tartalmazott.


En nem mertem erre rakerdezni a vezetesen ill azt sugallni hogy téveseket ir..ki vagyok en ugye hogy felülbiraljam.


Viszont nem akartam magàt a cégünket az ügyfelek elött olyan szinben felrüntetni hogy téves leveleket küldünk (nem kisstilü dologrol van szo hanem millios szamlakrol)

Igy szoval megküldtem a doksikat ugy hogy megindokoltam helyesen a részükre 2 sorban.


Erre jön fentröl hogy miert nem kérdezett akkor ha informaciohianya van vagy barmi miert irta felül a kiserö levelet amit utasitast adtam?


Most en ugyan megfogalmaztam erre egy szerény valaszt hogy nem tartom magam annak ugyan aki vezetöi utasitasokat csak ugy felülirhatna, de a cèget kepviselem és ha tévesnek gondolok vmit most azt mégis hogy tàrjam a vezets elè?


Magyaran hogy vilagitsak en arra ra egy vezetönek hogy hibazik?? Ezt teljesen szerenyen adatokkal stb alatamasztva irtam meg csak epp nem merem elküldeni..


Vagy nyeljem le hogy le vagyok cseszve miközben jot akartam?


2020. márc. 2. 12:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan kellene kommunikálni a vezetővel és normálisan visszakérdezni, ha szerinted valami nem jó. Nem pedig lapítani aztán írásban okoskodni utólag.
2020. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Mert te nagy bàtran felhivnàd a figyelmet vezetöi hibara ugye.

Ràjöttem. Utolag sem kellett volna megirnom.

Lenyelni. Es ennyi. Ez munkahelyi kapcsolat. Nem csalàdi ahol öszintén lehetne barmit mondani

2020. márc. 2. 18:28
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, nagy bátran mindig felhívom a figyelmét, sőt a vele eg szinten lévő másik területi vezető hibájára is. Semmi problémám nem volt ebből, sőt...

Már én is vezető vagyok.

2020. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Hat nàlunk meg senki nem ilyen bàtor.


Nah majd meglàtom mit kapok bátorságért cserébe hogy beavattam.

2020. márc. 2. 19:07
 25/30 anonim ***** válasza:
Eleve nem valakiNEK közlünk valamit, hanem valakiVEL.
2020. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Eleve javitottam az elsö kommentben. Köszi megint az ertelmes hozzaszolast.
2020. márc. 2. 20:04
 27/30 A kérdező kommentje:
Tudtam elöre hogy bele dognak kötni. Megelöztelek egy lepessel. Kell egy szint ahhoz hogy leessen eliras volt. Nem felteteleztem hogy mindenki lenne ilyen szinten. Jobbnak lattam javitani. Es lam igazolva is.
2020. márc. 2. 20:06
 28/30 A kérdező kommentje:
*fognak :)
2020. márc. 2. 20:09
 29/30 anonim ***** válasza:
Kell egy szint a központozás és az ékezetek helyes használatához is...
2020. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Kell egy szint az írásjelek lehagyàsa megértésehez is
2020. márc. 3. 04:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!