Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szociális fóbia és új munka?

Szociális fóbia és új munka?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pénteken kaptam végre egy állás ajánlatot 6 hónapnyi itthonlét után és most jött ki rajtam újra az idegeskedés. Nagyon szoc.fób-os vagyok eddig az előző munkahelyeket amit épp találtam lemondtam, mert megijedtem és nem mertem elindulni. Most is amikor beszéltem a hölggyel a telefonon, nagyon zavarba jöttem de sikerült összeszedetten beszélnem vele és most pénteken lesz az interjú egy viszonylag közeli helyhez és nekem ideális munkával. De ha csak arra gondolok, hogy új emberekkel kell egy légtérben lennem, meg kell szoknom a neveiket, hiba nélkül dolgozni folyamatosan kivet az ideg és izzadok, szédülök és minden bajom van. Pedig nagyon jó lenne ez a munka és sok pénzt is ígér. Csak egy gond van, ha reggel kéne beérnem az első busszal is ha megyek nem biztos hogy percre pontosan be tudok érni...vagy pontpercre pontosan de ezt ugye nem lehet pontosan kiszámolni főleg reggel nem. ezt hogy fogom majd elmondani nekik? Kérdezte a telóban, hogy melyik kerületből mennék mondtam hol lakok és mondta, hogy ó az közeli. Tényleg az csak a reggel macerás lenne, mert 3 műszakos lenne. Ez engem nem zavarna, mert megfizetnék. Hogy induljak el az interjúra pénteken és lépjek ki a házból magabiztosan? Ha az interjúra gondolok görcsbe rándul a hasam...Nagyon félek új emberektől meg új helyzetektől. Ha sikerülne ez a munka akkor gyűjtenék pénzt, hogy vehessek dolgokat amiket kinéztem rég magamnak, de így elég nehéz. ÉS nem sok hónapot kéne csak kitolni pénzkivétel nélkül. Megőrjít a szociális fóbia és az új helyzetek. Van ötletek? Valami tipp, hogy kezdjem majd meg az új munkás életet?



2020. márc. 5. 09:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ezt nem hiszem el...

Sikerült elmennem az interjúra és egyből felvettek :D.

Hétfőn már kezdhetek is.

Annyi infót adott le nekem, amiből alig tudtam megjegyezni valamit.

Fizetés nagyon jó, munkahely közel van, 3 ,műszakot meg ki lehet bírni. Nagyon örülök.

2020. márc. 6. 13:01
 12/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok, látod: vannak sikereid is, ha esetleg jön rosszabb időszak akkor a sikereid, elért eredményeid jussanak eszedbe.
2020. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
a nő azt mondta tegnap, hogy felhív és megbeszéljük, hogy mikor mehetek hétfőn de nem hívott remélem csak elfelejtette és holnap felhív-írtam neki smst hátha elolvassa, mert szerintem simán felvett mondta is, hogy hétfőn is kezdhetek akár, megmutatta a helyet az öltözőt.. Minden szuper ott, kellemes légkör. A főnök is kedves azt hiszem ő volt az. Kicsit durva ez a 3 műszak de nem vészes...megéri mert közel van legalább. reggel viszont éjszakai busszal kéne mennem mert a simával nem érnék be de mondta, hogy aki pestről jön azoknak nem volt gond a beérés akkor nekem se lesz :D.
2020. márc. 7. 00:08
 14/19 A kérdező kommentje:
hát lehet mégsem sikerült, mert nem hívott vissza, pedig mondta hogy hétfőn már lkezdhetnék is de akkor már tudnom kellett volna mikor mondta ma mindenképp visszahívlak szöveggel jött..
2020. márc. 7. 09:55
 15/19 anonim ***** válasza:
mi a helyzet, felvettek akkor vagy sem?
2020. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Lehet lebetegedett a kolléganő és azért nem hívott..


Mindenesetre ne keseredj el. Ez egy nagyon jó sikerélmény és tapasztalat volt!

2020. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező ! Itt vagy még ? Végül mi történt , visszahívtak a munkahelyről ?

Mi van Veled azóta ?

2023. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

jééé, 3 éves a kérdés lassan.

tényleg kérdező, mi újság veled azóta? sok idő eltelt... legyőzted a szoc fóbiát? enyhült azóta?

2023. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez melyik hely, de örülj, hogy nem vettek fel. Ahol valaki azt mondja, hogy felhív, hogy megbeszéljétek, mikor kezdhetnél, mikor tudja, hogy nem fog felvenni, csak nincs benne annyi, hogy ezt megmondja, azzal én nem is akarnék együtt dolgozni. Remélem egy hasonlóan megbízhatatlan munkaerőt sikerült felvennie, aki ugyanúgy árverte őt, mint ahogy ő téged.
2023. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!