Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinaljak, ha felek a...

Mit csinaljak, ha felek a fonokomtol es ez hatraltat?

Figyelt kérdés
Gyorsan romlo aruval dolgozom. Ha mar kezd lejarni akkor szolni kell a fonoknek aki leakciozza, de. Eddig az osszes kisfonok normalisan reagalt, de van 1 aki csak kotekedik es beszologat. Ha szolok neki, h valaki lefog jarni akkor azt a valaszt kapom, h nem vagyok kepes kezelni ezeket a dolgokat, es nem akciozza le, de ha meg lejar akkor meg en kapok. Ezenkivul minden masert is kotekedik amit mas kollegaval nem csinal. Multkor is volt egy aru ami mar nem nezett ki szepen, de meg nem jart le es mikor eladtam akkor elkezdett ezen hoborogni. De ha nem jart le akkot nem dobhato. Ki, mert az veszteseg. De el se adhatom? De ha meg leakcioztattam volna akkor meg azon hoborgott volna. Olyanokat var el amit lehetetlen teljesiteni. Uj dolgozo vagyok de elvarja, h en rendeljem meg az arut, pedig fogalmam sincs, h mibol mennyit kell es mikor mennyit szoktak. Ezt tolem elvarni lehetetlen, mert nem vagyok itt eleg ido ota ahhoz, h atlassam. Na es a stilusa is eleg eroszakos es hangos, soha se szepen beszel. Rendesen felek hozza odamenni. Multkor is nem akcioztak le valamit amit mondtam, h lekell es nem mertem odamenni szolni, mert tudom, h csak ordibalt volna meg stb. Tobbi fonokkel nincs baj. De amikor vele vagyok akkor folyamatosan stresszelek, mert olyanokat is ramver amiert nem en vagyok a felelos.
2020. márc. 11. 10:28
 1/3 anonim válasza:

Erezd ki a gőzt, és küld el a büdös pics.ba.

Simán találsz másik munkahelyet.

2020. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mondod kisfőnök, akkor neki is van egy főnöke, szólj annak, hogy xyal problémád van, a többivel jól megy a munka. De az embernél is rákérdezhetsz, hogy mi a tök baja van. Mással is ezt csinálja vagy csak veled?
2020. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak velem. Azota ilyen amiota meglatott valamit amit nem kellett volnaxd
2020. márc. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!